Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 112 svečių
Radio

Radio #6: Redubtor (36)

Trukmė / 02:00:38

Sparčiai populerėjantis "Redubtor" podcast'as pamažu tampa sinonimu giliam muzikiniam skambesiui, kurio megėjams ir skirta šeštoji Djscene Radio dalis su net trimis išskirtiniaiss miksais.

Radio #5: Inner Soul Rhythm (14)

Trukmė / 02:04:50

Atėjo laikas ir grynų gryniausiai house muzikai. Penktąjį Radio eterį atiduodame ir nauju rezidentu skelbiame "Inner Soul Rhythm" - legendinių Čikagos, Detroito, NY miestų įkvėpta ir klasikinį bei modernųjį underground house skambesį skleidžianti miksų serija, po truputį virstanti ir judėjimu.

Radio #4: Soundium.net (13)

Trukmė / 02:09:51

Su malonumu pristatome ketvirtą Radio rezitentą – išskirtinai kokybiškos muzikos internetinė parduotuvė Soundium.net. Šiandien drum‘n‘bass ir dubstep muziką platinantys Soundium.net žada, kad artimiausiu metu jų virtualias lentynas papildys ir techno bei beats leidiniai. Pirmame Radio eteryje Soundium.net dalijasi karščiausias savo leidiniais bei jaunojo laužytų ritmų specialisto Hathor miksu. Žinoma, daugelį ketvirtame Radio eteryje skambančių kūrinių galite rasi ir įsigyti www.soundium.net.

Radio #3: The Lift (5)

Trukmė / 01:55:19

Užsitęsusią Radio tylą nutraukia THE LIFT – pogrindinis judėjimas vienijantis žmones, kuriems reikia alternatyvų standartinei pasiūlai. Plėsdami jaunimo akiratį, judėjimo THE LIFT muzikantai vienokiu ar kitokiu formatu pristatys geros ir kokybiškos muzikos.

Radio #2: Crowbar (3)

Trukmė / 01:57:20

Laikas antram Radio eteriui, tuo pačiu pristatome ir naują Radio rezidentų komandą – „Crowbar“. Po „Crowbar“ projektu slepiasi du seni Djscene bendruomenės veikėjai, o taip pat aktyvūs Lietuvos elektroninės šokių muzikos scenos dalyviai Matthew Glow ir Toloud. Radio eteryje duetas atstovaus breaks muzikos sceną.

Radio #1: Partyzanai (17)

Trukmė / 01:53:03

Šiek tiek vėluodami šiandien nuimame uždangą nuo naujos skilties – Radio. Radio – tai netikras radijas su nuolatiniais „laidų“ vedėjas – rezidentais, kurie kas pora mėnesių pristatys dviejų valandų trukmės savo laidas. Laidos formatas ir turinys – rezidento pasirinkimo laisvė. Gal būt tai bus rezidentų arba jų svečių DJ miksai, tiesiog naujausi kūriniai, pokalbiai ar diskusijos.

Varpas 027: Future Funk Squad (28)

Trukmė / 00:43:45

Future Funk Squad, tėvams žinomas kaip Glen Nicholls, yra vienas ryškiausių Anglijos breaks scenos atstovų. Daugiau kaip 10 metų gyvuojančiam projektui priklauso keturi albumai ir daugiau kaip 70 remiksų, tarp kurių tokie vardai kaip "The Prodigy", "Unkle", Hybrid, "The Stanton Warriors", "Moloko", Mylo ir kt.

Varpas 026: Sander Kleinenberg (29)

Trukmė / 00:56:04

Ar verta pasakoti apie Olandijos megažvaigždę Sander Kleinenberg? Tektų nuobodžiai vardinti šiai charizmatiškai asmenybei nuolatos žarstomus aukščiausio kalibro epitetus. O juk viskas dėl muzikos. Jis lengvai suvaldo bet kokio dydžio ir bet kurios pasaulio šalies šokių aikštelę. Londono "Ministry Of Sound", Ibizos "Pacha" bei Los Andželo klubo "Avalon" rezidentui energijos ir nuoširdžios muzikinės aistros galėtų pavydėti kiekvienas.

Varpas 025: Trip Addict (16)

Trukmė / 00:56:52

Stiklo dizaino specialistas britas Trip Addict nepavargdamas kuria ir gyvena muzika daugiau nei 10 metų. Jo biografija nemirga nuo didelių įrašų kompanijų pavadinimų, o kalendorius nuo nesibaigiančio renginių sąrašo - tai nėra šio vaikino tikslas. Kūrėjas, DJ, MC ir tiesiog beprotiškai muziką mylintis vaikinas. Jo miksų išskirtinumas - visa muzika surinkta internete iš tokių pat išprotėjusių muzikos fanatų kaip ir jis pats. Jokių hitų ar pataikavimų vardais - gryna meilė muzikai. Tą patį galima pasakyti ir apie 25-tą Varpą.

Varpas 024: Quarion (7)

Trukmė / 01:01:33

Quarion - pastaruosius kelerius metus gyvuojantis ir aktyviai veikiantis hip-hop, nu jazz bei techno prodiuserio Ianeq projektas. Nuo 1995 metų muzika gyvenantis šveicaras pradėjo nuo hip hop, jazz, soul bei funk grojimo Ženevos klubuose ir baruose. Vėliau sekė darbas su keliais vietiniais hip hop projektais bei house, techno ir drum'n'bass muzikos atradimas. Tada plokštelės "Mental Groove", "A Few Among Others" ir "Get Physical" bei pora metų praleistų kartu su Rosario bei japonu DJ Kent projekte "Enterplay" (2005 m. projektas išleido vienintelį puikių atsiliepimų sulaukusį albumą "Water & Dust").