Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 254 svečiai
Vartotojo Registracija

Vartotojo registracija

Jeigu tu esi tikras elektroninės muzikos gerbėjas, prisijunk prie daugiau kaip 30 000 savo bendraminčių bendruomenės, tai paprasta ir nieko nekainuoja. Užpildęs formą spausk "Registruotis". Jeigu jau esi užsiregistravęs, spausk "Prisijunk".

Tik registruoti Djscene.lt vartotojai gali nemokamai klausyti ir siųstis miksus, komentuoti naujienas, straipsnius, galerijas ir kt., dalyvauti forumo diskusijose, skelbti savo naujienas, straipsnius, miksus ir galerijas, susikurti savo renginių kalendorių ir, žinoma, susirasti naujų bei bendrauti su senais draugais.

Jeigu esi Facebook vartotojas, registracijos procesą ir tolimesnį naudojimąsi Djscene.lt gali supaprastinti sujungdamas savo Facebook ir Djscene.lt profilius. Spausk žemiau esantį mėlyną mygtuką "Connect with Facebook", patvirtink Djscene.lt apliciją, užpildyk porą laukų ir tu jau Djscene.lt vartotojas.

Tai naudinga, nes registracijos metu automatiškai užpildysime dalį registracijos laukų, po registracijos tavo vartotojas bus automatiškai aktyvuotas, o prie Djscene.lt galėsi prisijungti tiesiog per Facebook.

Vartotojų profilių sujungimas yra visiškai saugus. Facebook, kaip ir Djscene.lt, neperduoda ir nesikeičia jokia ne vieša informacija, todėl neverta nerimauti, kad kažkas sužinos tavo slaptažodį ar bet kokią kitą ne viešą informaciją.

Registracijos metu tavęs prašome nurodyti asmeninius duomenis tokiu kaip vardas, el. pašto adresas, miestas ir t.t. - patikinam, kad visi šie duomenys bus naudojami tik portalo reikalams ir jokiais būdais nebus perduoti trečiosioms šalims. Daugiau apie tai galima rasti mūsų Privatumo politikoje

Connect with Facebook

* - Privalomi laukai
** - Visiems matomi laukai
Prisijungimo informacija
  1. Tavo nurodytu el. pašto adresu bus išsiųsta aktyvavimo nuoroda. Tik paspaudus atsiųstą nuorodą bus galutinai sukurtas ir aktyvuotas tavo Djscene.lt vartotojas. Todėl nurodyk veikiančios ir neperpildytos pašto dėžutės adresą.
Asmeninė informacija
  1. Miestas, šalis. Pvz. Vilnius, Lietuva
Atšaukti