DUK  | Ieškoti
Forumas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Padekit issirinkt kontroleri
StandartinėParašytas: 2014 10 31, 5:30 
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

Sveiki, perziurejau daug forumo temu, vis neapsisprendziu ka pirkt. Siuo metu esu amerikoj, turiu nebloga galimybe pirkti amazon.com ar tiesiog internetu. Taikausi i pioneer sr / traktor s4. Ka galit pakomentuot apie firmas American dj, Dj Tech? Noriu grot, realiai neesu net programos nusiziurejas, ar tai traktoriu ar serato. Manau ismoksiu su viena is ju, del to nepergyvenu. Hobiui kuriu muzika, nemanau, kad esu kurcias, ar kad bus sunku grot kaip cia skaiciau vienoj kitoj temoj. Busiu dekingas :)

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Padekit issirinkt kontroleri
StandartinėParašytas: 2014 11 01, 1:00 
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

DeeepDeeep rašė:
Sveiki, perziurejau daug forumo temu, vis neapsisprendziu ka pirkt. Siuo metu esu amerikoj, turiu nebloga galimybe pirkti amazon.com ar tiesiog internetu. Taikausi i pioneer sr / traktor s4. Ka galit pakomentuot apie firmas American dj, Dj Tech? Noriu grot, realiai neesu net programos nusiziurejas, ar tai traktoriu ar serato. Manau ismoksiu su viena is ju, del to nepergyvenu. Hobiui kuriu muzika, nemanau, kad esu kurcias, ar kad bus sunku grot kaip cia skaiciau vienoj kitoj temoj. Busiu dekingas :)

Pirk kanors is traktor manau.Jau geriau truputi daugiau sumoket,bet turet kokybiska, patogu daikta su geru softu.Nes pvz pioneeriai yra su serato programa,o serato tai apgailetina bent jau man :D

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2014 11 01, 9:25 
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

Aciu uz patarima, idomu butu isgirsti daugiau nuommoniu, gal net reiktu sukurti sita tema atskira, kad zmonem lengviau butu. Kodel pioneriu vertina taip? ar juos labiau cd, mixerius? Betkokiu atveju pirksiu kazka, nes degu.. Tik tikiuosi cia rasiu reikiamos pagalbos :)

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2014 11 03, 23:20 
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

Keksas. rašė:
DeeepDeeep rašė:

Pirk kanors is traktor manau.Jau geriau truputi daugiau sumoket,bet turet kokybiska, patogu daikta su geru softu.Nes pvz pioneeriai yra su serato programa,o serato tai apgailetina bent jau man :D

Sveiki, pats kaip tik ieškausi kontrolerio. Norėjau paklaust o tai kuo serato yra apgailėtina lyginant su traktor? :)

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2014 11 04, 4:55 
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

Radau s4 + flightcase - 400$ o tai yra 1000lt, nelabai randu as lietuvoj s4 devetu, idomu suzinot ar nepermokesiu. Siaip viska susiziurejau per youtube ir labiau patiko s4 nei pioneer sr..

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2014 11 05, 14:26 
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Tommy 9 rašė:
Keksas. rašė:
DeeepDeeep rašė:

Sveiki, pats kaip tik ieškausi kontrolerio. Norėjau paklaust o tai kuo serato yra apgailėtina lyginant su traktor? :)

Na cia reiketu ir paciam pabandyti,bet man tai traktor daug patogesne,daugiau naujoviu ir panasiai. Daugiau privalumu turi traktorius bent jau mano manymu :)

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2014 11 05, 14:28 
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

DeeepDeeep rašė:
Radau s4 + flightcase - 400$ o tai yra 1000lt, nelabai randu as lietuvoj s4 devetu, idomu suzinot ar nepermokesiu. Siaip viska susiziurejau per youtube ir labiau patiko s4 nei pioneer sr..

Geras variantas manau.Ir kaina normali,vietoj taves tai pirkciau :D

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 23 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti: