DUK  | Ieškoti
Forumas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Pagalbos dėl launchpad s
StandartinėParašytas: 2014 06 22, 16:50 
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

Sveiki,esu įsigyjes launchpad s ir esu visiškai "Žalias" nežinau nei kaip ka daryti groti muzika ir kita.Jieskojau google,youtube visur kur tik galejau informacijos kaip šitu aparatu naudotis kad gelėčiau groti,remixint gabalus bet niekur neradau tokių beginner pamokeliu kai viskas turi buti ir t.t Taigi prašau jūsų pagalbos gal kas žinote kokių video,informacijos apie launchpad s. Dar kiek žinau tai galima kurtis projektus kurius atlieki ant launchpad,bet galima juos ir atsisiusti gatavus iš kitų žmonių kurie jais dalinasi, bet aš nežinau kaip reikia juos įkelti sutvarkyti viska per ta programa. Tai tiek prašau jūsu pagalbos nes nesinori šio aparato parduoti.Pirkau su tikslu kad ismoksiu bent trumpus kurinėlius groti. Ačiu už dėmesi. :)

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Pagalbos dėl launchpad s
StandartinėParašytas: 2014 06 24, 11:05 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Toki varda turedamas nesupranti kaip naudotis! GEDA GEDA GEDA

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2014 06 25, 1:17 
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

Na nematau aš čia jokios gedos, tiesiog noriu ismokti naudotis ir prašau jūsu pagalbos, bet ne kritikos. :) taigi kam nesunku padėkite.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2014 06 25, 14:07 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Milijonas tos medziagos internete viskas nuo - iki parodyta. Ten rodo netgi kaip i rozete pajungti. Tai ko tu nori? Manai tau jis pats prades grot? Pradzioje beperkant patarimas pirmai pasidometi kaip ir kam jis naudojamas, o ne pirkti aklai.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2014 06 27, 15:46 
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

Man labai idomu pasidare, bent tu zinai kokios paskirties ir apskritai koki aparata pats nusipirkai ? :) man susidare ispudis, kad pamatei kelis video kur ant launchpado groja kelis klipus dubstepo ir pamanei, kad tik si daikta turedamas galesi tai daryti :)

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2014 07 07, 10:40 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Na matai visi tie aparatai ne kapeikas kainuoja, tai nesinori nusipirkti ir kita diena ieskot pirkejo, faktas kad pries tai pasidomiu, turejau akai apc40, turejau edirol pcr 500 ir pries perkant daug ir daug skaciau bei video ziurejau, siuo metu sukuosi aplink ableton push, maigiau ji vinyl shop'e ir daug praziurejau tutorialu, nes jo kaina tikrai nera maza tai butu biski abydna ji isigijus jau kita diena deti skelbima del pardavimo..... Jeigu jau nusipirkai tai sedek ziurek video ir maigyk tu ji, nera ten kosminis dalykas tas launchpadas.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: