DUK  | Ieškoti
Forumas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Traktor s2 ar Pioneer Ergo?
StandartinėParašytas: 2013 11 03, 15:35 
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

Traktor s2 ar Pioneer Ergo? Butu idomu isgirsti nuomones kuris variantas butu geresnis ir kodel?

Dar prie tu dvieju galima butu priskirti Numark n4 ir Denon MC6000, tai gal net visus keturis galima butu palyginti ir kuris is ju geriausiais instrumentas?

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Traktor s2 ar Pioneer Ergo?
StandartinėParašytas: 2013 11 03, 17:27 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

1. Denon
2. S2 Mk2
3. Pioneer
4. Nuumark

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 2013 11 03, 20:14 
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

PupuDede rašė:
1. Denon
2. S2 Mk2
3. Pioneer
4. Nuumark

O galetum argumentuoti?

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2013 11 04, 0:48 
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

As irgi galvojau kuri imti Pionieer ar S2. Groju su traktorium tai S2 manau geresnis variantas, isvaizda taip pat labiau patinka. Klausiau Pupu Dedes tai jis man isake imti S2mk2 nes jei neimsiu jo agentai mane sugaus ir nusaus, todel apsisprendziau imti pastaraji varianta.

Paskutinį kartą redagavo Ritual Sounds 2013 11 04, 3:55. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2013 11 04, 0:57 
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

Ritual Sounds rašė:
As irgi galvojau kuri imti Pionieer ar S2. Groju su traktorium tai S2 manau geresnis variantas, isvaizda taip pat labiau patinka. Klausiau Pupu Dedes tai jis man isake imti S2mk2 nes jei neimsiu jo agentai mane sugaus ir nusaus, todel apsisprendziau imti pastaraji varianta.

:lol: nu mano argumentai beveik tokie pat apie s2. Nors gal pioneerius man geriau atrodo. Bet man svarbu, kad kuris aparatas butu patogesnis, kokybiskesnis ir patvaresnis. Valdymu per kompa, valdymu kaip instrumenta, kad rankeneles butu patogios, kad nesusidroztu greitai ir dar vienas aspektas kuris yra kompaktiskesnis jei ji zinai issinest kazkur reiktu ar panasiai!

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2013 11 04, 1:23 
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

Placidas rašė:
Ritual Sounds rašė:

:lol: nu mano argumentai beveik tokie pat apie s2. Nors gal pioneerius man geriau atrodo. Bet man svarbu, kad kuris aparatas butu patogesnis, kokybiskesnis ir patvaresnis. Valdymu per kompa, valdymu kaip instrumenta, kad rankeneles butu patogios, kad nesusidroztu greitai ir dar vienas aspektas kuris yra kompaktiskesnis jei ji zinai issinest kazkur reiktu ar panasiai!

Traktorius rimciau atrodo, Pionieerius kaip dovana po kaledu eglute kaip kazkas cia issireske :D jei groji su Traktorium imk S2 nes ptitaikytas Traktoriui, vistiek 10metu negrosi sulus abu, pionieeriu kaip lenta galesi nesiot nezinau ar labai patogu..

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: