DUK  | Ieškoti
Forumas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Traktor ir mixtrack pro
StandartinėParašytas: 2013 09 30, 19:23 
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

Sveiki visi ponai ir ponios, dj, narkomanai, ir besidomintys muzika, noriu uzduoti viena klausima, nusipirkau mixtrack pro kontroleri su integruota garso korta, ir mixuoju daznai vakarais per ausines, nes yra giminaiciai ir jiem nepatinka šumas , todel kitu ausiniu neprisijunges, kam man dvi reikalingos, viska galima normaliai beatmachinti per vienas galit patys pabandyt, spaudi ant prasluskes ir girdi gabala B tuo paciu suvedineji tempa ir sync tikrai nenaudoju, siaip manau, kad esu pakankamai krutas dj, nes domiuosi tuo jau ilgesni laika, labiau i technikos niuansus ir visa kita, nu ir galiu pasukti ekvalaizeri kaip man patinka nesinaudojant kokiais ten sablonais ir panasiai, chop noriu pasukti i kaire suku i kaire noriu i desine chop pasuku i desine, viska darau pagal klausa, bet va tiksliai nezinau ar pas mane viskas gerai pajungta, nes kitom pusem pradejau nesenai dometis kai isigijau kontroleri, groju as is traktor scratch pro, visas programas isbandziau ir geresnes man nebus, atsisiunciau asio4all, ir preferences/ audio setup/audio device juos istaciau, o built-in soundcard istaciau mixtrack pro, nes i audio device jei istatau mixtrack pro man negroja nieko, nes reikia jungtis sniurus ir taip toliau, o sita as padarysiu kiek veliau, dabar man reikia tik suzinot ar as groju is mixtracko garso kortos ar reik ieskot sniuru, kad groti is jos, kontroleris prijungtas dega melyna lempute ir viskas veikia tikrai gerai, jei kas atsakys pradziai butu neblogai :)
Galiu dar parodyti foto.

http://www.part.lt/img/c6846025ee7a8420 ... d1d551.bmp
http://www.part.lt/img/3191230ef53e1686 ... 150964.bmp

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Traktor ir mixtrack pro
StandartinėParašytas: 2013 10 02, 13:20 
Patyręs
Patyręs
Vartotojo avataras

Paveikslėlis

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 2013 10 02, 13:37 
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

Kas yra broli meduoli vel siandien blogai jautiesi? Parasyk savo skype i pm galesi issikalbet man :)

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2013 10 02, 17:14 
Patyręs
Patyręs
Vartotojo avataras

Bijau :D

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas Siųsti laišką  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą