DUK  | Ieškoti
Forumas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Eiti į Ankstesnis  1 ... 19, 20, 21, 22, 23
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: ABLETON
StandartinėParašytas: 2013 07 10, 13:10 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Snaczjej Vret rašė:
audio:wave rašė:
Gal jau ir nusibodes klausimas, bet pasikartosiu, siuo metu ieskau sau kompo, kadangi nemazai laiko praleidziu prie Ableton'o tai svarstau imti mac'a, dabar klausimas ar jis tikrai to vertas? Ar jis tikrai taip gerai suksis ant mac'o ir beveik visiskai nelagins? Idomi nuomone tu kurie yra pasibande ir ant to ir ant kito. DEKUI

Galėčiau atsakyti, bet...kad ne vietoje tavo klausimas - keliauk į Mac arba nešiojamų kompų temą.

Gali nesivargint issiaiskinau.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2013 07 29, 4:11 
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

gal kas pamokas vedat abletono?

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2013 09 29, 1:21 
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

Hm ableton programa kuria man parode draugas 2009 metais is pradziu nesupratau kas po Kam ir Kaip bet vistiek nervavausi viska is eiles spaudinejau buvo atsibodus numeciau ta ableton I sali bet vidui vistiek norejau su ja Kurt ir vel pradejau gliaudet sia programa ir pirmas gabalas su ja buvo gan paprastas sugrotas su session wiew to tik ir reikejo kad uzsikabinciau ant ableton :-) kuriu su ja iki siandien ir man ji yra asmeniskai geriausia tonas totorialu perziurejas youtubei bet negalaiu pasakyt kad viska maximaliai su ja moku nes visada galima kazka naujo atrast kiekviena karta prisedus :-) bet nenoriu pagyrunas but .. baeriu nemazai zinau su ableton su 7 is pradziu mokinausi,8 versija iki siol naudoju o 9 versija vakar isirasiau viskas siaip tas pats bet audio to midi funkcija man labai patiko o nepatinka tai kad mano pluginu neskaito man tas ableton 9.... 8 versija man geriausia :-D krc cia galima rasyt ir rasyt apie ta abletona

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 2013 10 02, 20:46 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Anforix productions rašė:
Hm ableton programa kuria man parode draugas 2009 metais is pradziu nesupratau kas po Kam ir Kaip bet vistiek nervavausi viska is eiles spaudinejau buvo atsibodus numeciau ta ableton I sali bet vidui vistiek norejau su ja Kurt ir vel pradejau gliaudet sia programa ir pirmas gabalas su ja buvo gan paprastas sugrotas su session wiew to tik ir reikejo kad uzsikabinciau ant ableton :-) kuriu su ja iki siandien ir man ji yra asmeniskai geriausia tonas totorialu perziurejas youtubei bet negalaiu pasakyt kad viska maximaliai su ja moku nes visada galima kazka naujo atrast kiekviena karta prisedus :-) bet nenoriu pagyrunas but .. baeriu nemazai zinau su ableton su 7 is pradziu mokinausi,8 versija iki siol naudoju o 9 versija vakar isirasiau viskas siaip tas pats bet audio to midi funkcija man labai patiko o nepatinka tai kad mano pluginu neskaito man tas ableton 9.... 8 versija man geriausia :-D krc cia galima rasyt ir rasyt apie ta abletona

Dude show me your tricks!

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2013 11 10, 20:54 
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

sveiki, nezinau kas pasidare bet abletonas nemato nauju garsu ikeltu i folderi, rescaninu nk

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas Siųsti laišką  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Eiti į Ankstesnis  1 ... 19, 20, 21, 22, 23

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: