DUK  | Ieškoti
Forumas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Open-air'o garsas, nuo - iki?
StandartinėParašytas: 2012 04 13, 20:37 
Patyręs
Patyręs
Vartotojo avataras

Aloha,

paskutiniu metu labai stropiai taupausi pinigus ir nutariau paklausti jūsų nuomonės ar gal kas pasidalins savo patirtimi.

Aplinkybės:
Noriu savo jėgom, padaryti šias, kitais ar dar kitais metais nedidelius open-air'us (50-100 žmonių), chill-out, trance, atmospheric.

Su kokiom problemom aš susidursiu?
Viską norėčiau susipirkti išskyrus pafus, cd, mikšerius - kitaip sakant, viską išskyrus, tai ko reikia atlikėjams.

-reikia generatoriaus (maždaug kokio 50-100 žmonių)
-reikia scenos (čia pačiam galima pasidaryti ar kaip yra priimta daryti?)
-reikia garso aparatūros (maždaug kokių kolonėlių 50-100 žmonių, stiprintuvo, ko dar?)
-aparatūra atlikėjams (šita matyt ir nuomotis galima)

Orientuotas aš į mid-end'ą, tikrai ne į high-end'ą.
Bus kokių kelrodžių?

:idea:
:?:
:arrow:

AČIŪ

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema: Re: Open-air'o garsas, nuo - iki?
StandartinėParašytas: 2012 04 14, 4:55 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

tema, verta "baltijos elektronikos" :]

kokia scena priimtina open air'ui -- tavo sprendimo laisvė.

visą likusią išvardintą įrangą tikslu naudoti kartą per metus (t.y., tiek, kiek įprastai vienas orgas daro open air'ų) pakanka išsinuomoti. čia bandau spėti, kad tikslas nustatyti, ką verta įsigyti už tuos stropiai taupomus pinigus.

mano galva, technikos srityje pirkti verta tik tai, ką galima "įdarbinti" nuolat. sezoninė technika idealiu atveju duos 1/4 naudos, nes grubiai paėmus, 9 mėnesius iš 12 sandėlyje dulkės laukdama kitos vasaros... per visą tą laiką ji dar moraliai sens, galbūt ges ir kitaip praras savo pradinę vertę, o ir tavo renginio ambicijos per tiek laiko gali keistis nuo iki...

galbūt neatsakiau taip, kaip tikėtasi, bet sąlyga uždaviniui gana aptaki. vien 50 žmonių ir 100 -- dvigubas skirtumas ;]

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2012 04 15, 18:59 
Patyręs
Patyręs
Vartotojo avataras

Gerai..

Padėkim į šoną pirkimą.

50 žmonių, atviras laukas, kokios čia galios reikia?
Dar ir apšvietimo reikia? :)

Beje, jei nuomotis - kaip tą teisingai padaryt? Su sąrašiuku?

Visiškai neesu orientuotas į komerciją, labiau norėčiau daryt nemokamą ar laisvos paramos open-air'ą.

Tiesiog žiauriai nenoriu lievo garso, man tam alergija, todėl geriau ir galvoju pirkti. Tokiu atveju kas svarbiausia?

Į viršų

StandartinėParašytas: 2012 04 15, 19:35 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Įsivaizduojant garso sistemą 50-100 žmonių openair'ui, iš karto prisimenu praeitų metų minimal.lt organizuotą GMD sceną prie baltojo tilto, geras garsas buvo, ir daugmaž koks šimtas, (jei ne daugiau) klausytojų. Mėgink tiesiogiai kokio shn užklaust, kas ten per garsas buvo, nes abejoju ar kas iš festivalininkų dar varto djscene forumą.

kss rašė:
tema, verta "baltijos elektronikos" :]

Buvo antrojoje tema apie festivalius, bet joje absoliutus nulis vertingos informacijos, labiau gal pagyros ir 'komercinių paslapčių' nutylėjymas.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2012 04 16, 16:36 
Patyręs
Patyręs
Vartotojo avataras

As irgi buvau susimastes apie nediduka Open-Aira, bet man vis nedave ramybes du klausimai:
1.Ar tai galima daryti be leidimo? ar tam reikia licenziju,patentu ir kitos velniavos? jei taip tai ka konkreciau reiktu daryti.

2.Marozai ir kiti piktai nusiteike zmones. Ju atsiranda is niekur ir pradingsta jie niekur, tad butu baisoka jei nusiaubtu aparatura ar sukeltu mustynes. Kaip sita dalyka apeiti su minimaliomis islaidomis?

Į viršų

StandartinėParašytas: 2012 04 16, 20:34 
Patyręs
Patyręs
Vartotojo avataras

Kiek žinau, jei kažką pardavinėsi:
-sumokėti mokesčius
-alkoholiui licenciją
-leidimą būti toje vietoje, nebent jei smarkiai negyvenamoj vietoj, tai gal nlb kas girdės. Dažniausiai jei būna privati sodyba kokia, tai su šeimininkais tariesi, o šalia nelabai yra kaimynų. Su valstybe - su savivaldybe, ten yra skyrius atsakingas, ne visai tiksliai žinau :)
-Tulikai
-Apsauga neprivaloma
-šiukšlinės
-pasiruošti kyšį? :)

Į viršų

StandartinėParašytas: 2012 04 17, 7:48 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Moonbird rašė:

Tiesa sakant užtektu ir to. Darėm vasarą privačioj valdoi be jokių leidimų ir panašiai, atvažiavo palicija ir pigiau išėjo
duoti jiems nei valstybei. :)

Į viršų

StandartinėParašytas: 2012 04 17, 13:53 
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Moonbird rašė:
Kiek žinau, jei kažką pardavinėsi:
-sumokėti mokesčius
-alkoholiui licenciją
-leidimą būti toje vietoje, nebent jei smarkiai negyvenamoj vietoj, tai gal nlb kas girdės. Dažniausiai jei būna privati sodyba kokia, tai su šeimininkais tariesi, o šalia nelabai yra kaimynų. Su valstybe - su savivaldybe, ten yra skyrius atsakingas, ne visai tiksliai žinau :)
-Tulikai
-Apsauga neprivaloma
-šiukšlinės

Nekursiu naujos temos del vieno klausimo, tai prisijungsiu cia.
Pernai organizavau nedideli (~200zm) susiburima-festivaliuka privacioje valdoje. Del visa ko nutariau apvaikscioti valstybines istaigas, susizinoti visus teisinius nuansus. Galiausiai suzinojau, kad man yra reikalingi leidimai is: policijos, gaisrines, taip pat kazkoks pazymejimas is zemetvarkos skyriaus.
Klausimas: ar cia mane, kaip toki neismananti, apgavo, ar rimtai, norint suorganizuoti paprasciausia reiva nuosavoje sodyboje reikalingi visi sie leidimai?
Buvau pagalvojes, kad galbut cia viskas del zmoniu skaiciaus (masinis renginys), taciau jei as organizuoju savo gimtadieni ir pasikvieciu 200 sveciu..? :D
P.s. sodyba, kurioje viskas vyko yra uzmiestyje ir aplink 20km spinduliu ne gyvos dvasios.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 10 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: