DUK  | Ieškoti
Forumas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Garso inžinerijos studijos užsienyje
StandartinėParašytas: 2012 02 01, 0:41 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Ash de montford music technology trechiam kurse, stok ir vargo nematysi.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 2012 02 01, 19:48 
Vartotojo avataras
gal kas radot tą knyga pdf formatu ?

Į viršų

StandartinėParašytas: 2012 02 01, 21:57 
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

rocket soul rašė:
gal kas radot tą knyga pdf formatu ?

Turiu

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2012 02 02, 10:27 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

pasidalinkit kaipnors, ydomu pavartyti :)

Į viršų

StandartinėParašytas: 2012 02 02, 13:04 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

`Justas rašė:

OT: gal kas parodytų ar papasakotų, kaip atrodė jūsų baigiamasis darbas?

mano baigiamasis darbas 1 osc analoginis syntikas.

Į viršų

StandartinėParašytas: 2012 03 07, 2:36 
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

.MO rašė:
`Justas rašė:
Visai idomi tema, norisi ją prikelti. Lietuvoje kiek žinau yra tik viena vieta studijuoti tai http://www.muzika.hmf.ktu.lt/ KTU humanitarkėj. Tačiau, labai idomu kokios perspektyvos laukia baigus šias studijas tiek užsienyje, tiek Lietuvoje?
Galbūt kasnors jau yra baigęs ir galėtu pasidalinti patirtimi? Kokio darbo tikėtis maždaug aišku, bet ar tokį darbą lengva rasti?
Dar norėjau paklausti, kokių mokslų reik stojant uzsienyje, pagal ka skaiciuojamas konkursinis. Ar imanoma gauti paskolą studijuojant toki dalyką?
Galbūt kasnors gali pasidalinti gerais tokios srities universitetais skandinavijoje arba uk, skotijoje? sorry, kad galbut vel klausiu, tiesiog nuvaret i offtopic per daug tai neskaiciau pries tia postu.

jei planavai studijuot ateinanciais metais tai su stojimais i uk jau pavelavai, sausio 15d. buvo deadline'as. Reikalavimus gali rast unversitetu svetainese, o paskolas, kiek girdejau, gaut nera sunku.

Niekas nieko nepavėlavo, yra antras etapas. Aš pernai stojau, tai kovo mėn viską išsiunčiau, ir viskas liuks, mano kaimynas išvis birželį tik..

Į viršų

StandartinėParašytas: 2012 06 21, 13:59 
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

As vakar istojau i "Pulse College" Music Production & Sound Engineering, Advanced Diploma (Airija). Mokytis 2 metus nuo ryto iki vakaro.

Į viršų

StandartinėParašytas: 2012 06 21, 14:43 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

na ir kiek pinigo plesia?

Į viršų

StandartinėParašytas: 2012 06 21, 16:48 
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

joks_formatas rašė:
na ir kiek pinigo plesia?

Is viso €7,500 ir egzaminas + €270 . Studiojot verta. Jie turi 4 record studijas, kur dirbsime kai mokisimes, viena is ju "WindmillLane" veina is zinomiausiu pasaulije, buvau ten viduje zodziu: AMAIZING, pamirsau net ka norejau paupaklaust ju. Jie turi tokiu klientu kaip U2, 50Cent, Lady Gaga ir t.t. ten moko ir dirba rimta komanda..Tai geriausias audio koledzas Airijoj, o Eouropoje tokio lygio koledzu yra tik 6 .Sias metais labai sunku ten patekti, nes yra labai daug norinciu ten studiot is viso pasaulio,tai dziaugiosi kad mane prieme.

Į viršų

StandartinėParašytas: 2012 06 22, 14:39 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Kokie stojamieji reikalavimai buvo? Tam tikrus egzaminus gerai išlaikyti, atestatą įduoti tiesiog, 11klasės pažymiai ar kaip? Papasakok, už kokius nuopelnus priėmė. :)

Į viršų

StandartinėParašytas: 2012 06 22, 17:21 
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Spesso rašė:
Kokie stojamieji reikalavimai buvo? Tam tikrus egzaminus gerai išlaikyti, atestatą įduoti tiesiog, 11klasės pažymiai ar kaip? Papasakok, už kokius nuopelnus priėmė. :)

Ispradziu uzpildziau paraiska ju puslapije, ten klausimai buvo tokie kaip: Kaip as susijes su muzika? Ar moku grot kokiu instrumentu? Kokius paskutiniuus gabalus pirkau ar downloadinau? Zodziu klausimai susije su muzika ir garsu, tokiu buvo gal kokiu 30. Kita diena jie man perskambino ir pakviete i interwiev tai yra i pokalbi :), paprase dar kad atvezciau savo darbus kurios irasiau, CV apie mane ir 2 fotkes. Atvaraiau ten. Direktore pasitiko mane, Vel prasidejo klausimai :), Ko as butent noriu is situ paskaitu? Kokius mokslus baigiau savo sali? Kur ir kaip irasinejau savo gabalus ir t.t. Po 15 min. ji man sako viskas stop, as jau supratau ko tu nori ir tu man patinki, sako supratau kad tu esi apsiestas tuo ka tu darai :), Pasake dar kad labai greit suprato mane ( Nors mano Anglu, Isn't on perfect Level) nes su kaikuriais zmonemis kuriu kalba gymtoji Anglu kartais netgi po valandos pokalbio nieko neiseina jai suprast ko nori sitas zmogus. Veliau parode visa koledzha, klases ir record studijas kur mokisimes ir dirbsime. Gale pasake kad dar nesidziauk, mes atsiusim tau laiska kur viskas bus parasyta, Na ir atsiunte kad sveikina ir t.t :).

O padejo man istoti ,tai kad as rasau muzika, nes kaip ji pasake kad tai labai svarbus faktorius, mano ausis jau treniruotos, ir aisku reikejo buti atviram ir buti savimi.

Į viršų

StandartinėParašytas: 2012 06 23, 1:17 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Hmm, na, labai savotiškai čia. Parodyk, kad ėsi apsėstas ir priims tave. Galvojau, prašo kokių nors patvirtinimų: muzikologijos testo, egzamino ar panašiai, kokius būtų visai logiška gauti Lietuvoje stojant į bet kokia specialybę. Dabar iš šono žiūrinti atrodo gan keistoki tie stojimo aspektai garbingam universitetui. Na, nesvarbu, sėkmės mokantis.

Į viršų

StandartinėParašytas: 2012 06 23, 1:29 
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Eject rašė:
Spesso rašė:

Ispradziu uzpildziau paraiska ju puslapije, ten klausimai buvo tokie kaip: Kaip as susijes su muzika? Ar moku grot kokiu instrumentu? Kokius paskutiniuus gabalus pirkau ar downloadinau? Zodziu klausimai susije su muzika ir garsu, tokiu buvo gal kokiu 30. Kita diena jie man perskambino ir pakviete i interwiev tai yra i pokalbi :), paprase dar kad atvezciau savo darbus kurios irasiau, CV apie mane ir 2 fotkes. Atvaraiau ten. Direktore pasitiko mane, Vel prasidejo klausimai :), Ko as butent noriu is situ paskaitu? Kokius mokslus baigiau savo sali? Kur ir kaip irasinejau savo gabalus ir t.t. Po 15 min. ji man sako viskas stop, as jau supratau ko tu nori ir tu man patinki, sako supratau kad tu esi apsiestas tuo ka tu darai :), Pasake dar kad labai greit suprato mane ( Nors mano Anglu, Isn't on perfect Level) nes su kaikuriais zmonemis kuriu kalba gymtoji Anglu kartais netgi po valandos pokalbio nieko neiseina jai suprast ko nori sitas zmogus. Veliau parode visa koledzha, klases ir record studijas kur mokisimes ir dirbsime. Gale pasake kad dar nesidziauk, mes atsiusim tau laiska kur viskas bus parasyta, Na ir atsiunte kad sveikina ir t.t :).

O padejo man istoti ,tai kad as rasau muzika, nes kaip ji pasake kad tai labai svarbus faktorius, mano ausis jau treniruotos, ir aisku reikejo buti atviram ir buti savimi.
Spesso rašė:
Hmm, na, labai savotiškai čia. Parodyk, kad ėsi apsėstas ir priims tave. Galvojau, prašo kokių nors patvirtinimų: muzikologijos testo, egzamino ar panašiai, kokius būtų visai logiška gauti Lietuvoje stojant į bet kokia specialybę. Dabar iš šono žiūrinti atrodo gan keistoki tie stojimo aspektai garbingam universitetui. Na, nesvarbu, sėkmės mokantis.

Aciu.

Į viršų

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti: