DUK  | Ieškoti
Forumas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 03 30, 17:05 
Patyręs
Patyręs
Vartotojo avataras

jau kelis gerus menesius nesu pavoges nei vieno iraso.
dar neseniai hardas sustreikavo, tai atkurinejant pirkta muzika sugadino - nukirpo po pora sekundzio nuo priekio.. ne viska i cd buvau susirases.. :evil:
dabar praktiskai svarus visiskai
is algos kas menesi skiriu fiksuota suma muzikai, kai ka randu net label'uose, jei kur pagroju dar dasimetu.. tiek, kad kokybisko muzono tam siuolaikiniam siukslyne nedaug tera arba reikia labai giliai kapstytis

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 03 31, 23:52 
Aktyvus
Aktyvus
Vartotojo avataras

Geriausiai dirba rusai kurie prisisiuncia mp3 ir poto savo saituose tipo pardavineja albumus "legaliai" po 10 centu arba 3 uz 20 centu :D

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 04 01, 0:41 
Aktyvus
Aktyvus
Vartotojo avataras

Skills rašė:
Geriausiai dirba rusai kurie prisisiuncia mp3 ir poto savo saituose tipo pardavineja albumus "legaliai" po 10 centu arba 3 uz 20 centu :D

kaip pirstu i aki,is pradziu nedaeidavo kaip leiblai gali pasirasyti kontraktus su shop'u kuris po 20 ct zalio muzika stumdo,paskui supratau... :?

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 04 01, 4:53 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Na, zinoma, pas mane dauguma vogtos, nera ka slept. Bet uztat, mylimiausioms moterims, merginoms visada dovanoju nupirkta... hahaha :D

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 04 01, 10:09 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Windows, Office net Nero Burning esu pirkes - del sventos ramybes, filmai - nueinu y kino teatra ir man to uztenka, kartais tenka vogti senuosius filmus, kuriu nei kine nerodo nei per tv. Kas link del muzikos - jau siandien sueina vienas menuo kai istrintos p2p programos ir nesinauoju kitais vogimo metodais, sunku buvo priprasti, nes skiriasi muzikos gavimo kiekis, nes perkant internete jis yra ribojamas finansiskai. Pirkti ar vogti - manau sazines reikalas.

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 04 03, 11:06 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

truputis statistikos 2006 metu
http://www.delfi.lt/news/economy/ITbuss ... d=12727129

na, bet manau piratavimas visada egzistavo ir egzistuos per amzius amen :!:

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 04 03, 11:22 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

tikiuosi, kad neegzistuos. amerikoje kaikuriose valstijose kiek zinau yra taip grieztai viskas, kad jiem net nekyla mintis siustis.

man pikciausia ne tai, kad jus vagiat 'pinigus' ,o tai, kad visas piratavimas nezmoniskai menkina muzika ir ji praranda savo verte ir 'didinguma'.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 04 03, 11:31 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

meq rašė:
tikiuosi, kad neegzistuos. amerikoje kaikuriose valstijose kiek zinau yra taip grieztai viskas, kad jiem net nekyla mintis siustis.

pas juos pragyvenimo lygis visiskai kitoks. Man finansines galimybes leistu nebuti visisku piratu, tikrai pirkciau legalia muzika ir remciau atlikejus. Kadangi tjp nera, mano pirkimas yra pagal isgales.

meq rašė:
man pikciausia ne tai, kad jus vagiat 'pinigus' ,o tai, kad visas piratavimas nezmoniskai menkina muzika ir ji praranda savo verte ir 'didinguma'.

Nusisneki. Viskas nuo pacio zmogaus mentaliteto priklauso. Man muzika niekada nebuvo praradus didingumo ir tikrai nesumenkino jos piratavimas. Tu ka tik pasakei, jog istikruju svarbiausia yra ne pati muzika, o ar ji yra legali ar ne. Tipo pinigai lemia jos didinguma ir verte bei svarba. Supykau. EIK GERIAU TD KLAUSYT RIMISKIO KOKIO AR MANGO :arrow:

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 04 03, 14:39 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

shmug: kaip ir rashiau, betkuris ish chia esanchiu gali nusipirkti nors kelis originalius cd per menesi. nekalbant apie internetines radijas ar nemokamus netleiblus. shimta kart kartojau, bet turbut nepastebejai.
ir gali nepasakot, kad VISKA ka atsisiunti tu klausai, megsti ir zhinai.
o visos finansines padetys ir pan yra levos atmaskes skirtos tik savo paties sazhinei nuraminti. bukim biedni, bet teisingi.
pastatyk save i betkokio kurejo vieta, ar tai butu muzika ar vizualinis menas ar betkas. ir isivaizduok.
o del mango tai tavo juokelio nesupratau.

V: ash skaichiau tavo posta ir mintyse pritariau :) gera muzika nesensta. ash asmenishkai zhiuredamas i relyzo data nevertinu jo 'gerumo' pagal tai.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 04 03, 14:55 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

meq rašė:
ir gali nepasakot, kad VISKA ka atsisiunti tu klausai, megsti ir zhinai.
o visos finansines padetys ir pan yra levos atmaskes skirtos tik savo paties sazhinei nuraminti. bukim biedni, bet teisingi.
pastatyk save i betkokio kurejo vieta, ar tai butu muzika ar vizualinis menas ar betkas. ir isivaizduok.
o del mango tai tavo juokelio nesupratau.

Sakyciau ne tjp truputi. VISKA, ka atsisiuntes pasilieku pas save, o ne istrinu, tai tikrai klausau, megstu ir zinau.

meq rašė:
o visos finansines padetys ir pan yra levos atmaskes skirtos tik savo paties sazhinei nuraminti.

tikrai ne.

meq rašė:

Esu kurejas ir man malonu, kai zmones vertina mano darba ir pastangas. O kur prasideda komercija, ten baigiasi muzika, kaip menas ir israiskos forma. Tada buna viskas daroma del pinigu pagrinde. Paskui buna svarbu iskept belekoki sh...,kad tik $$$ butu daugiau :x Apsidairyk aplink, tokiu pavyzdziu yra ne vienas ir ne du!

meq rašė:
V: ash skaichiau tavo posta ir mintyse pritariau :) gera muzika nesensta. ash asmenishkai zhiuredamas i relyzo data nevertinu jo 'gerumo' pagal tai.

Istryne katik mano posta, kur irgi buvau tjp parases, kad nevalia skirstyti muzikos i pasenusia ir t.t. Muzika yra menas. O menas nesensta :roll: tikras menas, o ne is reikalo padarytas crap

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 04 03, 15:32 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

meq rašė:
amerikoje kaikuriose valstijose kiek zinau yra taip grieztai viskas, kad jiem net nekyla mintis siustis.

Na na, pirmiau pasidomėk realia padėtimi, ten lygiai taip pat puikiai kaip ir pas mus warezai klesti. Dažniausiai niekas nekabina userių, kurie tik siunčiasi viską. Baudžia releasų grupuotes, kurios ripina bei skleidžia visą warezą, o kad userį nubaustų, tai čia vienetiniai atvejai, skirti kitus pagąsdinti..

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 04 03, 20:14 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

shmug rašė:
Esu kurejas ir man malonu, kai zmones vertina mano darba ir pastangas. O kur prasideda komercija, ten baigiasi muzika, kaip menas ir israiskos forma. Tada buna viskas daroma del pinigu pagrinde. Paskui buna svarbu iskept belekoki sh...,kad tik $$$ butu daugiau :x Apsidairyk aplink, tokiu pavyzdziu yra ne vienas ir ne du!

naivu :)

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 04 03, 20:46 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

meq rašė:
shmug rašė:

naivu :)

2x naivu

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: