DUK  | Ieškoti
Forumas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 252  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 02 06, 14:01 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

Martynas_M rašė:

4 metai droziu ir droshiu kol nudroshiu. Lichio Jonas, nefotkina, nera mp3 ir spalvoto ekrano. Zodziu fotikas be bajeriu, bet prie bajerio. Nesivaikau madu ir neatrodau kaip l o c h a s per renginius iskeles rankas filmuodamas ar fotografuodamas kokybe prilygstancia kaip is siknos. Zodziu telefonas man ne zaislas. Paskambint, SMS, Zadintuvas.

Paveikslėlis :roll: Paveikslėlis

Va nors vienas pasisake teisinga linkme :) Nes dabar musu visuomenej zaislai, o ne telefonai visiems reikalingi :twisted: respect Martynai, senas daiktas - geras daiktas :lol:

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 02 06, 16:15 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

man tai pofig dabar koks tas telefonas, bet kai isheis iPhone tai neabejosiu ka rinktis del visu pribumbasu ir grozhio. www.apple.com

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 02 06, 16:36 
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

Nokia 6030 ir Nokia 3100, abu aparatai be mp3, jokiu ten zaisliniu kameru ir pan. Reikalingi tik skambinimui, sms, zadintuvas dar kartais kalendorius su priminimais. Kai rinksiuosi kitus aparatus manau tai bus taip pat nokia, teikiu jiems pirmenybe, todel kad jie uzsitarnavo mano pasitikejima, veikia be jokiu priekaistu ir krite ir griuve buvo bet kolkas dar nieko pfu pfu pfu :)

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 02 06, 17:23 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

o amn patinka grazus zaislai.visada tai megau.ir telefono irgi grazaus, kameros...na jos dar labai sudinos,tai ztektu bile kad butu koki prikola nufilmuota, gi buna kad ir per afterius bajeriu visokiu;))
siaip labai nokia sirroco edishonas prie sirdies, nors kiek zinau laiko tik dvi paras...

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 02 06, 18:07 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

"neatrodau kaip l o c h a s per renginius iskeles rankas filmuodamas ar fotografuodamas kokybe prilygstancia kaip is siknos. Zodziu telefonas man ne zaislas. Paskambint, SMS, Zadintuvas."

Pfff
jeigu tavo poreikiai nesutampa su kitu zmoniu poreikiais, tai reiskia, kad anie *KRIU* yra? Tai tu esi kvailas tuomet. Man pvz, telefonas reikalingas perduoti duomenis ir skambuciams. Visi paprasti telefonai turi tik CSD arba GPRS prastos klases duomenu perdavima. Taip pat man yra svarbi bluetooth technologija, todel renkuosi nauja modeli, kuris ir 3G palaiko, ir tuo paciu metu fotkina gerai bei turi FM'a, o jeigu atsirastu vaizdas, kuri reiketu iaimzinti ir tuo metu po ranka nebutu fotiko, tikrai nepabijociau istraukti savo 3.2 megapikseliu telefona ir ji nupleskinti!

Atsargiai su zodziais ir mastyk ka rasai, nes tik rasymas skatina konstruktyvuma 8)

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 02 06, 18:16 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

katytes kartais nagus parodo :wink:

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 02 06, 20:42 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

SE w850i.. visai nieko dalykas .. kamera tikrai zaisline :lol: tik kad mp3 yra ir viskas.. daugiau naudoju tik telefono tikslams, ir visai grazus jis man.. o SE k800i tox kai plastmasine dezute man atrodo :? ir beje ju vidus ilgai nelaiko.. dviems zmonems prie akiu nei is sio nei is to sugedo jie ~2-4 men senumo.. o nokios n70,n71,n73, n... gi is tikruju labai jau stabdantis dalykas .. tad mano nuomone kad dar nera tokio nelefono kuri galima butu pirkt del keliu dalyku :D telefonas kol kas dar tik skambinimui :wink:

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 02 06, 20:57 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

Loca rašė:
Tai as ir rasau: Grazus... Nesibraizo... Per brangus... Va ir baiges privalumai. :P Bet uz dizaina tai dideli pliusa jam rasau.

nesibraizyt, tai nesibraizo, bet va per naujus metus sesers vyras ant stalo padejo. o kazkas veliau ant jo litrini buteli ballantine's driokstelejo
:) :) tai tik p*st ir neliko nieko kas braizytusi. tai vien uz stikla tiek kiek uz prastesni telefona

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 02 06, 21:24 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

shkac rašė:

Pfff
jeigu tavo poreikiai nesutampa su kitu zmoniu poreikiais, tai reiskia, kad anie *PYP* yra? Tai tu esi kvailas tuomet. Man pvz, telefonas reikalingas perduoti duomenis ir skambuciams. Visi paprasti telefonai turi tik CSD arba GPRS prastos klases duomenu perdavima. Taip pat man yra svarbi bluetooth technologija, todel renkuosi nauja modeli, kuris ir 3G palaiko, ir tuo paciu metu fotkina gerai bei turi FM'a, o jeigu atsirastu vaizdas, kuri reiketu iaimzinti ir tuo metu po ranka nebutu fotiko, tikrai nepabijociau istraukti savo 3.2 megapikseliu telefona ir ji nupleskinti!

Atsargiai su zodziais ir mastyk ka rasai, nes tik rasymas skatina konstruktyvuma 8)

Miela katyte, jei man darbui reiketu 3G/GPRS//BLUETOOTH/IRDA ir dar kruvos technologiju, as nedvejodamas irgi toki isigyciau. Cia kalba eina apie vaikus kurie perka tokius kaip tavo telefonus tam kad pazaist ar pasimaivyt, fotkint beleka ir belekur, neduog dieve dar ant kaklo kai pasikabina, gatavas primusht.

Murrr... :lol:

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 02 06, 21:53 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

cia ash nelabai sutikciau.. pvz as tel nors ir geresni perku ne del to kad pasirodyti ar kaip sakai.. ir man nerejkia jokiu duomenu persiuntineti.. bet vot man idomu geresni daigta tureti nei sena ir pan.. jei galiu tai ir perku.. atsiras kox nors naujesnis kuris man patiks ir pirksiu.. ir tikrai ne del to kad majvyttis :)

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 02 06, 23:23 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

Zydukas rašė:
cia ash nelabai sutikciau.. pvz as tel nors ir geresni perku ne del to kad pasirodyti ar kaip sakai.. ir man nerejkia jokiu duomenu persiuntineti.. bet vot man idomu geresni daigta tureti nei sena ir pan.. jei galiu tai ir perku.. atsiras kox nors naujesnis kuris man patiks ir pirksiu.. ir tikrai ne del to kad majvyttis :)

Nu Zyduks ir bus Zyduks :lol: :lol:

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 02 07, 0:19 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

na as nors ir antisemitas :lol: bet nuomone panasi, jai man daiktas patinka,jo uzsimanau tai poto ir pirkt bandau 8)

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 02 07, 13:09 
Patyręs
Patyręs
Vartotojo avataras

As jau kuri laika N73 naudojuos, patinka tai kad eina narsyti po ineta, maila pasitikrint, fotikas 3.2 mpixeliu, fotkes tikrai neblogos gaunasi. Tik uzknisa kad kartais skambinimo melodijos uzstabdo :shock: Gal ram'u truksta :lol:

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 02 07, 17:50 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Samsung E900. Dizainas... Sensoriniai mygtukai... 2mp (filmuoja tikrai neblogai).... Stereo Bluetooth ausines... neprilygstamas meniu... vnz perfect

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 02 07, 18:51 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

o gal kas naujaji samsung shine ar kaip ten jis vadinas, ciupinejot ? man jo dizainas laaaaabai grazus :) panasus i chocolate tik kad irgi turi 2mp,mp3 , memory card ir t,t, bet dar nelabai teko liesti tai nzn ar geras jis ar tik grazus ?

Į viršų

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 252  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: