DUK  | Ieškoti
Forumas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Eiti į Ankstesnis  1 ... 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249 ... 252  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Mobilieji telefonai
StandartinėParašytas: 2013 07 24, 9:21 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

Gal kazkas patartumet panasu i Lumia 800 androida? Nokia labai patiko, kol realiai nepasigedau aplikaciju trukumo. Tiesiog jauciu, kad WP7 be ateities

Is telefono man reikia kameros, nemokamo GPS. Ir issvaizdos panasios i Lumia 800

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2013 07 24, 10:22 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

numberone rašė:
Gal kazkas patartumet panasu i Lumia 800 androida? Nokia labai patiko, kol realiai nepasigedau aplikaciju trukumo. Tiesiog jauciu, kad WP7 be ateities

Is telefono man reikia kameros, nemokamo GPS. Ir issvaizdos panasios i Lumia 800

Lumia 720, tik balso navigacija nemokama tik Baltijos regione arba ten kurios šalies kortelę įdėsi pirmą kartą. O šiaip OS tikrai kur kas geresnė ir pažangesnė, nei WP7, nebloga kamera, surinkimo kokybė be priekaištų ir baterija laikys, kaip senais gerai Nokia laikais (jei nekankinant).
Apžvalga

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 2013 07 24, 13:32 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Va va, aš kai perėjau į WP8, tai jokių appsų nebetrūksta. Čiupk 720

Į viršų

StandartinėParašytas: 2013 07 24, 13:53 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

blemba Lumia man labai patinka, tik va tie langai... a nebus ir WP8 pamires po metu? isleis WP9 ir pirk nauja aparata vel...

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2013 07 24, 15:50 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

ST rašė:
numberone rašė:

Lumia 720, tik balso navigacija nemokama tik Baltijos regione arba ten kurios šalies kortelę įdėsi pirmą kartą. O šiaip OS tikrai kur kas geresnė ir pažangesnė, nei WP7, nebloga kamera, surinkimo kokybė be priekaištų ir baterija laikys, kaip senais gerai Nokia laikais (jei nekankinant).
Apžvalga

kamera silpnesne, kas man nepatinka. o dar ir CPU silpnesnis...

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2013 07 24, 22:33 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

CPU yra dualcore prieš single core, o be to čia ne androidas, kad reiktų labai nerymauti dėl CPU. Net ir pats žemiausias modelis (L520), kuo puikiausiai susitvarko su tokiomis pat užduotimis/programomis, kaip ir flagmanas L920. Dėl CPU tikrai nepergyvenk.
Kamera vėl gi, nereikia kreipti dėmesio tik į skaičiukus, daugiausiai įtakos kamerai turi jos lęšis. Be to L720 turi ir priekinę kamerą, su platesniu lęšiu, nei įprasta.
Štai kamerų palyginimai, L720 vs L800. Prisiartink viršuje nupjautas braškes ir pamatysi skirtumą.
Dėl OS palaikymo, M$ kaip tik pratęsė WP8 palaikymo ribą, tad jie tikrai dar bus suinteresuoti laikyti šią OS. Tačiau neslėpsiu, kad kaikurie M$ sprendimai ir neveiksnumai man labai nepatinka. Pati OS dar yra besivystanti, turi tam tikrų klaidų ir nedadarymų, tačiau tai dar ganėtinai naują OS, reiktų ją lyginti ne su dabartine iOS bei Android, o su jų versijomis prieš 2-3 metus.

Į viršų

StandartinėParašytas: 2013 07 25, 9:36 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

dekui :)

itikinai del kameros ir CPU :D

Isigijes lumia 800 nebesekiau kaip su WP vystymusi. Kitas mane dominantis dalykas - GPS. Kiek zinau HERE serija pranasesne. Lumia 800 keleta kartu stipriai nuvyle. Ar HERE navigacija turi Commute, offroad ir kt. naudingas funkcijas, veikiancias Lietuvoje?

Labiausiai uzp..., kad nera naudingu aplikaciju WP platformai. Bent jau WP7 labai skurdziai...

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2013 07 25, 10:17 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

kas siai diena biudzetiniu (~500-600lt ribose) pasirinkimui yra? gamintojas ir os'as neesme, svarbu batarke ilgai (minimum 3 paras) laikytu ir nebutu trapus :)

Į viršų

StandartinėParašytas: 2013 07 25, 17:47 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Tiek ant L520, tiek ant L800 bus ta pati HERE navigacija, tad viską gali išsibandyti pats. Ji man taip pat nelabai patinka, tačiau, kaip nemokama ir veikianti offline - tikrai nebloga. Tik tiek kad L800 turi nemokamą global, o L520 turės nemokamą tik local, t.y. Baltijos regiono.
Dėl programėlių, gali pasitikrinti marketplace per kompą, ar rasi kas tave domina.

WiZby, dėl biudžetniko, tai žiūrint kur pirks - prduotuvėje ar per skelbimus?

Į viršų

StandartinėParašytas: 2013 07 26, 10:40 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

ir ten ir ten dairausi. esme kaina ir baterija man :)

Į viršų

StandartinėParašytas: 2013 07 26, 14:01 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Na ka jau daugiau negu menesi turiu Nexus'a tai kolkas pilnumoi visai patenkintas, siaip pats telefonas turi nemazai bag'u, treskantis garsiakalbis (jei nustatai visa garsa), buna ne visada eina pakelti rageli (uzsigliucina touchscreen'as) ir palyginamai turi ganetinai silpna baterija, taciau yra ir pliusiu telefonas kosmiskai greitas, patrauklus dizainu ir ir kompaktiskas telefono dydis, beeet jeigu kas toki isigysit IS KARTO pirkit koki cehola jam, nes jo korpusas (galinis) padarytas panasiai kaip iphone, tad nukrites kad ir is minimalaus aukscio jis gali paskylinet, tas deja ivyko su maniskiu (esu uzsisakes is ebay chehola, bet jau virs menesio negaunu). Tai va atrodo minusu daugiau negu pliusu bet telefonas vistiek tenkina, ogi tenkina del to kad jo kaina vos ne 2gubai pigesne uz visus galaxy ir iphone, nors pagal parametrus jis mazai kuom nusileidzia siems favoritams.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2013 07 26, 17:13 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

WiZby rašė:
ir ten ir ten dairausi. esme kaina ir baterija man :)

Jei parduotuvėse - tai siūlyčiau Lumia 520, Pentagram Monster (P430-1), Samsung Trend, Sony Xperia J, LG L5 II.
O jei iš skelbimų, tai asortimentas didėja 3-4gubai, tad ten nebelysiu jau vardinti.

Į viršų

StandartinėParašytas: 2013 08 06, 15:10 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

ar yra kokia programele septintam langui, kuri automatiskai atsakytu i SMS, tokia kaip outlook "out of office outoreply"?

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2013 08 08, 3:04 
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

HTC One, Iphone 5 ar Lumia 925? Bendradarbis turi HTC tai smagus daiktas, bet man labiau patinka Nokios dizainas, tik galvoju kaip su tais windowsais? Patogu naudotis? O Iphonas patinka savo paprastumu, tik nezinau, prisiskaiciau, kad 4S geresnis, o tas 5 nevykes.. Bus pirmas smartphone, tad niekaip neapsisprendziu kuri ciupti :?

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2013 08 08, 12:08 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Dopingas27 rašė:
HTC One, Iphone 5 ar Lumia 925? Bendradarbis turi HTC tai smagus daiktas, bet man labiau patinka Nokios dizainas, tik galvoju kaip su tais windowsais? Patogu naudotis? O Iphonas patinka savo paprastumu, tik nezinau, prisiskaiciau, kad 4S geresnis, o tas 5 nevykes.. Bus pirmas smartphone, tad niekaip neapsisprendziu kuri ciupti :?

Zhmogus prisiregistravo i DJscene foruma shiandien. Ir pirmas komentaras FORUMe apie muzika, DJs ir t.t. yra off-topic temoj, klausimu apie telefonus.

ZJBS nusigyveno foruma's.

chiuju antras postas bus su linku i online shop'a kur gali always su propeleriais nusipirkti.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Eiti į Ankstesnis  1 ... 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249 ... 252  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: