DUK  | Ieškoti
Forumas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Darbe itaise kamera...
StandartinėParašytas: 2012 06 07, 13:58 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

Eddy Oss rašė:
Aš Klaipėdietis. Yra tų darbų. Kaip mažeikiuose nežinau. Bet geriau tada vistiek yra IEŠKOTIS kito darbo, nei forumiukuose darbdavius ožiais vadinti ir kamerų bijoti, nes nuobodus ir blogas darbas. Dirbi tokį darbą, kokio esi vertas. Be išimčių.
na geriau tai geriau, bet niekad nežinai kiek naudingas kitam žmogui tas tavo patarimas, kol neįeini į jo padėtį.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2012 06 07, 14:08 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

kss rašė:
Eddy Oss rašė:
Aš Klaipėdietis. Yra tų darbų. Kaip mažeikiuose nežinau. Bet geriau tada vistiek yra IEŠKOTIS kito darbo, nei forumiukuose darbdavius ožiais vadinti ir kamerų bijoti, nes nuobodus ir blogas darbas. Dirbi tokį darbą, kokio esi vertas. Be išimčių.
na geriau tai geriau, bet niekad nežinai kiek naudingas kitam žmogui tas tavo patarimas, kol neįeini į jo padėtį.

Aš taip sakau dėl to, kad buvau jo padėtyje. Tiesiog jei turi mėgstamą darbą - niekada nereikia dirbti, tiesiog gyveni. O jei laiką ateini už pinigus stumt ir tavęs "nedžiugina", tai ir kameros nepadės.

Noriu pasakyt, kad tiek darbdavys, tiek temos autorius ne tas problemas ir ne tom priemonėm sprendžia.

numberone - pasidalinsi, kokia tavo profesija?

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 2012 06 07, 14:41 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

jo padėtyje buvai? kuria prasme, kad kilęs iš klaipėdos? :]
nejaugi tau nekeista, kad manai, jog geriau už jį žinai koks jam yra jo darbas?
ar apskritai jis klausia kieno nors nuomonės apie jo darbą? :]

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2012 06 07, 14:55 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

kss rašė:
jo padėtyje buvai? kuria prasme, kad kilęs iš klaipėdos? :]
nejaugi tau nekeista, kad manai, jog geriau už jį žinai koks jam yra jo darbas?
ar apskritai jis klausia kieno nors nuomonės apie jo darbą? :]

nebuvau jo padėtyje konkrečiai nes aš ne jis. o prasme, kad žinau rinkas darbo neblogai. bet o tačiau, jau paklausiau kuo užsiima. Aš kvesčionuoju ne jo darbą, jo veiklą, o jo pačio požiūrį į darbą. Būtent požiūrį.

Ne neklausia. Bet čia forumjukas. Kaip ir aš iš esmės kvesčionuoju jo poziciją, todėl aš neprašiau, kad būtum jo advokatu. Aš turiu savo nuomonę, kuri gal įdomi tik man pačiam, todėl jos kvesčionuoti irgi nereikia. Tai tiesiog vadinama diskusija.

Be to, klausimą žmogus suformulavo apie darbą. O ne apie kameros modelį ir kiek ji traukia, tai reiškia, kad ir apie darbą galima padiskutuot. Kaip ir vegetarų temose niekas neklausia mėsaėdžių nuomonės, bet jie visada ją turi.

Į viršų

StandartinėParašytas: 2012 06 07, 16:06 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

nu uzviret cia diskusija :)

is visu atsakymu apie kameros rimtuma tik vienas buvo i tema :D

darbe kaip ir viskas ok, darbo ne per daug, ne per sunkiausiai. darbo paieskos vyksta jau senai, tik sunkiai sekasi rasti uz geresni atlyginima. todel ir tenka nemotyvuotam cia stumti laika :) esu kazkiek vertinamas ir pan..darbdaviui jau sakiau, kad truksta motyvacijos ir norisi kazka naujo ismokti, tobuleti bla bla bla, bet jis man nieko pasiulyti taip ir nesugebejo.
tiesiog yra ozys, kuris kabinejasi, kai esi laisvesnis. iesko slieku subinej. turi vaidinti dirbanti, apsimesti uzimtu. taip man elgtis asmeniskai patare ir pats direktorius, kai teko pasiaiskinti del "sumazejusio darbo nasumo". man tai nepriimtina - yra darbo tai dirbi, nera - eini bimbinet. zaisti vaiku darzeli man nepatinka. bet teks, nes darbo vieta ir atlyginimas man svarbu :lol:

todel ir noriu issiaiskinti, kiek ta kamera rimta ir ka ozys ja gali matyti

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2012 06 07, 16:40 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Va, ačiū už atsakymą, reiškia su požiūriu viskas ok, jei ieškai darbo. ;)

Į viršų

StandartinėParašytas: 2012 06 07, 17:59 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Eddy Oss rašė:
Čia labai paprastai. Darbo rinkoje išlieka geriausi. NES prie 20% nedarbo, skelbimų yra dar daugiau - bet jei nieko nemoki ir nemyli savo darbo - tokie pirmi skrenda iš darbo rinkos.

O kaip darbo rinkoje jaučiasi tie, kurie krizės laikotarpiu dirbo už minimumą 3-5 žmonių darbus? Jei puikiai susitvarkydavo, tai galima būtų pavadinti juos net meistrais, tačiau gaudavo minimalią algą arba vos vos didesnę nei minimali?
Aš taip pat nepritariu tokiam žmogaus darbo ir darbo santykių vertinimui.

Į viršų

StandartinėParašytas: 2012 06 07, 18:45 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

Eddy Oss rašė:
nebuvau jo padėtyje konkrečiai nes aš ne jis. o prasme, kad žinau rinkas darbo neblogai. bet o tačiau, jau paklausiau kuo užsiima. Aš kvesčionuoju ne jo darbą, jo veiklą, o jo pačio požiūrį į darbą. Būtent požiūrį.

Ne neklausia. Bet čia forumjukas. Kaip ir aš iš esmės kvesčionuoju jo poziciją, todėl aš neprašiau, kad būtum jo advokatu. Aš turiu savo nuomonę, kuri gal įdomi tik man pačiam, todėl jos kvesčionuoti irgi nereikia. Tai tiesiog vadinama diskusija.

Be to, klausimą žmogus suformulavo apie darbą. O ne apie kameros modelį ir kiek ji traukia, tai reiškia, kad ir apie darbą galima padiskutuot. Kaip ir vegetarų temose niekas neklausia mėsaėdžių nuomonės, bet jie visada ją turi.
man forumiuky nereikia klausti niekieno leidimo, kad būti kažkieno "advokatu", kaip ir tau nereikia norint kažką pakvescionuoti.
nuo ko prasidėjo tema, parašyta pirmame jos pranešime. tai pastebėti ir apie tai prireikus priminti šiame forume jau daugel metų kaip ir mano prerogatyva. tad apsieikime be demagogijos ;]

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 26 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: