DUK  | Ieškoti
Forumas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Eiti į Ankstesnis  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Mac OS X
StandartinėParašytas: 2012 07 26, 13:42 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Snaczjej Vret rašė:
Kuomet visi developeriai atnaujins savo softą (šiuo atveju kurį pats naudoju), arba bent jau parašys, kad "taip, dabartinės versijos 100 proc. sukasi kalnų liūte", tada ir aš atsinaujinsiu. Eksperimentuoti nėra nei noro, nei laiko.

Mes iš savo patirties turim tokį pasakymą - iki pirmo didelio updeito. Tada pradeda sistema gerai veikt, nu praktiškai analogija su servispackais ms. Jau kelis bug'us rimtesnius rado mūsų žmonės.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 2012 07 26, 14:00 
Patyręs
Patyręs
Vartotojo avataras

Tirkai taip, laukiam klaidų liūties ir tada jau žiūrėsim kaip kas.
Lion susimečiau berods tik po 10.7.1 atnaujinimo, o dabartinė 10.7.4 yra tobulai veikianti OS, lygiai taip pat gerai, kaip 10.6.8 sukasi ant mano senuko MBP.
Ir šiaip, mano manymu, Lion nors ir bus dar palaikomas kurį laiką, bet manau 10.7.5 tikrai neviršys. Nebent Apple sugalvos kažkokį prikolą kalnų liūtę, kurį norės intergruoti ir į Lion.

Į viršų

StandartinėParašytas: 2012 07 26, 15:04 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Snaczjej Vret rašė:
Tirkai taip, laukiam klaidų liūties ir tada jau žiūrėsim kaip kas.
Lion susimečiau berods tik po 10.7.1 atnaujinimo, o dabartinė 10.7.4 yra tobulai veikianti OS, lygiai taip pat gerai, kaip 10.6.8 sukasi ant mano senuko MBP.
Ir šiaip, mano manymu, Lion nors ir bus dar palaikomas kurį laiką, bet manau 10.7.5 tikrai neviršys. Nebent Apple sugalvos kažkokį prikolą kalnų liūtę, kurį norės intergruoti ir į Lion.

Manau, kad norės kaip minimum notes ir calendar ir reminders suintegruot, kai nuslūgs pirkimo bumas :)

Į viršų

StandartinėParašytas: 2012 07 26, 15:24 
Patyręs
Patyręs
Vartotojo avataras

Nepamirškim ir Notifications. Kaži kokia istorija bus su Growl, kurie tiek metų ištikimai laikėsi su OS X, Apple sako, užteks jums čia žaist.

Į viršų

StandartinėParašytas: 2012 07 26, 16:38 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Snaczjej Vret rašė:
Nepamirškim ir Notifications. Kaži kokia istorija bus su Growl, kurie tiek metų ištikimai laikėsi su OS X, Apple sako, užteks jums čia žaist.

Manau growlui batai. Nes growlas nors ir eina su OS, bet ant liono manę mėnesį kaulyjo, kad susimokėčiau. Tai tikėtina žopa :) Be to nepatogus jis. Tai iki :) nervinos jis mane. Aš labiausiai laukiu, kai bus galima pasidaryt integracija tarp iphone ir šito, kad viskas eitų į vieną, ir kai esi vienam WiFi - vieną gali atjungt.

Į viršų

StandartinėParašytas: 2012 07 26, 17:27 
Patyręs
Patyręs
Vartotojo avataras

Pats Lion'e naudoju senesnę Growl versiją ir didelių problemų nepasitaikė. Svarbu nuimti "Check for Updates" varną ir nebeknisa jis manęs.

Į viršų

StandartinėParašytas: 2012 07 26, 17:57 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Snaczjej Vret rašė:
Pats Lion'e naudoju senesnę Growl versiją ir didelių problemų nepasitaikė. Svarbu nuimti "Check for Updates" varną ir nebeknisa jis manęs.

Tai aš lygiai tas pats. Bet man nepatinka, kad negaliu lengvai istorijos pažiūrėti, o darant visokius techninius dalykus, ypač dropbox, xcode ar dar kažką, tai ten iš no naudos nedaug. Žodžiu, pagaliau growlas mirė. Jiem reikėjo jau geriau integruotis ir parsiduot lionui greičiau, o ne po to išleidus lion'ą updeitų kaulyt. :)

Be to labiausiai laukiu, kada galima bus iPhone ir iOS notificationus sujungt ;) tada nereikėtų desktopinių appsų pvž installiuotis, užtektų tik pvž į iphone (kaip pvž Soundcloud) ;) na arba atvirkščiai, kad atėjęs prie kompo, gaučiau kokį nors forsquare kompe, ne telefone ;) ir tada i'm happy man.

Į viršų

StandartinėParašytas: 2012 07 28, 11:58 
Patyręs
Patyręs
Vartotojo avataras

Kaip Apple žiūri į savo vartotojus...

P.S. Jos buvo transliuojamos per olimpinių atidarymą.

Į viršų

StandartinėParašytas: 2012 07 28, 12:33 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Nu jie taip žiūri į potencialius vartotojus. Tie kas turi mac'ą, jiem tų reklamų nereikia (nes čia joks produktas nereklamuojamas gi).

O dauguma namų vartotojų būtent tokie ir yra. Mes čia tik lietuviai esam advanced pakankamai. Bet aš pasižiūriu į savo, draugų seses, brolius, tėvus, juos pačius - tai jiem kosmosas yra daug dalykų, kaip pvž excelis, kad gali 2+2 padaryt automatiškai.

And so on. Jei sau tokias reklamas priskiri - jo, gali pasijaust, kad apple tave *KRIU* laiko. Bet apple ir negali reklamuot hi-tech iOS programming SDK xcode techniques, nes didžiąjai daugumai neįdomu ir it doesn't sell.

Į viršų

StandartinėParašytas: 2012 08 09, 19:55 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Jum normaliai VLC veikia po paskutinio updeito? Pas mane kažkaip gerokai daugiau resursų valgyt pradėjo ir karts nuo striginėt

Į viršų

StandartinėParašytas: 2012 08 09, 19:59 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Pas juos 2.0.1 labai bugovas updeitas buvo, o 2.0.2 tipo labai daug nesąmonių ištaisė.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2012 08 09, 20:06 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Pas mane 2.0.3 ir grynai po updeito nesąmonės darytis pradėjo

Į viršų

StandartinėParašytas: 2012 09 02, 13:42 
Patyręs
Patyręs
Vartotojo avataras

Na ką... po kažkur savaitės bandymo apsiprasti su Mountain Lion turiu pasakyti, kad teks daryt downgrade į Lion. Pastaroji versija man daug kuom nepatiko lyginant su Snow Leopard (kuri buvo visiškai išbaigta ir tobula OS ir deja visiškai nesuderinama su manuoju Mac Mini Server..bummer), bet Mountain Lion yra išvis tragedija. Greičio skirtumo visiškai nepajutau, Notification Center netgi išjungiau, nes Growl betkaip geresnis, o problemų gerokai daugiau nei perėjus prie Lion. Jau vien tai, kad absurdiškai sulėtėjo darbas su Logic.

Nesuprantu ką Apple sau galvoja - ar jie valingai/nevalingai bando pribaigti savo desktop platformą pirmenybę teikdami tik mobiliąjai??

Į viršų

StandartinėParašytas: 2012 09 02, 16:58 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

VIsada reikia palaukti bent jau pirmo updeito, nes su Apple visada taip. Praktiškai release'as yra beta stadijos. Po pirmo updeito susinormalizuoja. Kas man patinka, tai sync su iphone beveik tobulas ir safari skraido. Visada kita - nuolatiniai įdomesni crash'ai :)

Į viršų

StandartinėParašytas: 2012 09 02, 22:04 
Patyręs
Patyręs
Vartotojo avataras

Reikalas tas, kad keičiau HDD į SSD ir tuo pačiu susimečiau ką tik išleistą 10.8.1.
Realiai nė vieno iš naujų features'ų nenaudojau, Safari jau senai esu iškeitęs į Chrome, iPhone neturiu... Džiaugiuos, kad nesugalvojau jo pirkti... būtų pinigai į balą.

Būtų gerai, jei Apple sugalvotu išleisti atskirą, vadinkim, darbinę OS versiją savos srities profesionalams - be visų tų blizgučių - grynai tokią darbinį variantą - branduolys ir šiek tiek Utilities įrankių.

Į viršų

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Eiti į Ankstesnis  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: