DUK  | Ieškoti
Forumas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Tarptautine peticija, Stop karui su narkotikais
StandartinėParašytas: 2011 06 03, 17:49 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Tokie draudimai parodo kad mes nesame laivi rinktis, kad kazkas auksciau apsprendzia kas yra gerai ir blogai, o zmones linke pateisinti bet kokius valdzios sprendimus.
Tokiu draudimu apstu visose gyvenimo sferose, suo ir kariamas pripranta, as tylesiu nes taip bus geriau man ir mano seimai
Ivestu dabar komendato valandas, kad draudziama iseit i gatve be reikalo nuo 12 iki 6.00 ir zmones atrastu rasionaliu paaiskinimu kodel toks draudimas yra gerai ir laikytusi jo

As nepalaikau zmogaus laisves ribojimu

Paskutinį kartą redagavo EF' 2011 06 03, 17:54. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2011 06 03, 17:52 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Pirma, baigus cigaretėm peilio nesigriebiama ar neinama automobilių apvaginėt. Tad su visais heras nereikia lyginti.
Apie tarčioko ėjimą į vaistinę su receptu, tai čia tik toks pat apsipūtęs galėtų sugalvot. Duok jam tą receptą, jis vistiek dar vieną pavogs eilėj, nes dozės didėja ir jų vis maža.
Olandijos irgi nereikia lyginti, nes ten geriau žmonės renkasi legalią žolę, mdma ir anksčiau grybus. Hero ir šyrkos ten niekas nedalina.
Legalizuok tokius gaidžius, tai greit lyginsis ne kuri tauta daugiau geria, o pradės visi perpuvę dveti kaip nuo maro.
"2gr hero, 1gr. kokos ir nepamirškit, kad vakare į kliniką". Čia,zuiki, tikrai nusigrybavai. Daug žinau tarčioku (ne gatvėj praeinančių, o realiai pažįstamų ir ne jokių feninių ar ratuotojų, o šaudančių į veną) ir žinau kaip jie greitai degraduoja ir kokie yra visuomenės priešai, tad lai tik vyksta tas karas prieš narkotikus. Ir išvis neaišku kas čia tą briedą sugalvojo. Nebent kokių farmacininkų utopija būtų. Mažu mažiausiai mokesčių mokėtojai nesiruošia pirkti kažkam narkatos ir paskui nuo jos gydyti.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2011 06 03, 17:55 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

postreply rašė:
Tokie draudimai parodo kad mes nesame laivi rinktis, kad kazkas auksciau apsprendzia kas yra gerai ir blogai, o zmones linke pateisinti bet kokius valdzios sprendimus.
Tokiu draudimu apstu visose gyvenimo sferose, suo ir kariamas pripranta, as tylesiu nes taip bus geriau man ir mano seimai
Ivestu dabar komendato valandas, kad draudziama iseit i gatve be reikalo nuo 12 iki 6.00 ir zmones atrastu rasionaliu paaiskinimu kodel toks draudimas yra gerai ir laikytusi jo

As pries bet kokius zmogaus laisves ribojimus

Laisvė čia nei prie ko. Žmonės draudžia pergyvendami ne dėl tavęs, o dėl savęs.
Gal aš irgi noriu būt laisvas ir vairuot visada girtas? Mano tesė rinktis ką pavogt? Ir viskas yra susiję.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2011 06 03, 17:58 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Synthemesc Molokoin rašė:
Pirma, baigus cigaretėm peilio nesigriebiama ar neinama automobilių apvaginėt. Tad su visais heras nereikia lyginti.
Apie tarčioko ėjimą į vaistinę su receptu, tai čia tik toks pat apsipūtęs galėtų sugalvot. Duok jam tą receptą, jis vistiek dar vieną pavogs eilėj, nes dozės didėja ir jų vis maža.
Olandijos irgi nereikia lyginti, nes ten geriau žmonės renkasi legalią žolę, mdma ir anksčiau grybus. Hero ir šyrkos ten niekas nedalina.
Legalizuok tokius gaidžius, tai greit lyginsis ne kuri tauta daugiau geria, o pradės visi perpuvę dveti kaip nuo maro.
"2gr hero, 1gr. kokos ir nepamirškit, kad vakare į kliniką". Čia,zuiki, tikrai nusigrybavai. Daug žinau tarčioku (ne gatvėj praeinančių, o realiai pažįstamų ir ne jokių feninių ar ratuotojų, o šaudančių į veną) ir žinau kaip jie greitai degraduoja ir kokie yra visuomenės priešai, tad lai tik vyksta tas karas prieš narkotikus. Ir išvis neaišku kas čia tą briedą sugalvojo. Nebent kokių farmacininkų utopija būtų. Mažu mažiausiai mokesčių mokėtojai nesiruošia pirkti kažkam narkatos ir paskui nuo jos gydyti.

tavo minti supratau , bet tu mano , nei velnio, gyvenau olandijoj metus, todel nematau reikalo su tavim ginchytis. pasaulis tai ne vien tavo tarchiokai. toliau i asmenishkumus nesikishu ir tau nesiulau.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 2011 06 03, 18:05 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

ZuikiuDievas rašė:

tavo minti supratau , bet tu mano , nei velnio, gyvenau olandijoj metus, todel nematau reikalo su tavim ginchytis. pasaulis tai ne vien tavo tarchiokai. toliau i asmenishkumus nesikishu ir tau nesiulau.

Būtent ne vien tarčiokai. Aš irgi nusipirkčiau geros žolės legaliai, ne ne kaune augintos ir į visokį šūdą primirkytos. Bet juk pats minėjai Ir sunkius narkotikus.
Tu kažkoks labai jau vienareikšmiškai teisus visais klausimais ir mėgstantis visus siuntinėt.
Papasakok geriau kiek kartų esi šovęsis, buvęs narkologiniam, viręs sudafedą su aktifedu, kai barygos nėra, pirkęs palioną šyrką? Pasidalink įspūdžiais. Manai, kad tai jėga ir reikia daryt tyrimus gryninant kaifą bei dalint receptus?

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2011 06 03, 18:17 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

ZuikiuDievas rašė:

Būtent ne vien tarčiokai. Aš irgi nusipirkčiau geros žolės legaliai, ne ne kaune augintos ir į visokį šūdą primirkytos. Bet juk pats minėjai Ir sunkius narkotikus.
Tu kažkoks labai jau vienareikšmiškai teisus visais klausimais ir mėgstantis visus siuntinėt.
Papasakok geriau kiek kartų esi šovęsis, buvęs narkologiniam, viręs sudafedą su aktifedu, kai barygos nėra, pirkęs palioną šyrką? Pasidalink įspūdžiais. Manai, kad tai jėga ir reikia daryt tyrimus gryninant kaifą bei dalint receptus?

nuo kada shita tema apie mane ir mano ishgyvenimus?? ir kodel kishi mano sveikata i platesni konteksta? man nusispjaut koks slangas pas tave vilniuj, ash gyvenu pasaulyje kuris didesnis uzh tavo rajono problemas ir parkes.
klausimas kodel tu galvoji , kad tesiant beprasmia politika, kuri atneshe minimalia nauda, tu vis isitikines , kad tai teisingas kelias, sprendzhiant shita problema???
plius, ash visai sutinku, moket ish savo mokeschiu narkomanui uzh jo pajke, kad jis uzh telefona, neitu su shtyrium per pazhastis, o geriau nusipirktu savo uzh kapeikas, sedetu reabilitacijoj, o kartais dar ir i mokykla ji atvezht vaikams parodyt ir leist suprast kas ju galetu laukt pasirinkus toki kelia. ramiau?

Į viršų

StandartinėParašytas: 2011 06 03, 18:33 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

ZuikiuDievas rašė:
ZuikiuDievas rašė:

nuo kada shita tema apie mane ir mano ishgyvenimus?? ir kodel kishi mano sveikata i platesni konteksta? man nusispjaut koks slangas pas tave vilniuj, ash gyvenu pasaulyje kuris didesnis uzh tavo rajono problemas ir parkes.
klausimas kodel tu galvoji , kad tesiant beprasmia politika, kuri atneshe minimalia nauda, tu vis isitikines , kad tai teisingas kelias, sprendzhiant shita problema???
plius, ash visai sutinku, moket ish savo mokeschiu narkomanui uzh jo pajke, kad jis uzh telefona, neitu su shtyrium per pazhastis, o geriau nusipirktu savo uzh kapeikas, sedetu reabilitacijoj, o kartais dar ir i mokykla ji atvezht vaikams parodyt ir leist suprast kas ju galetu laukt pasirinkus toki kelia. ramiau?

Ne Vilniuj aš. Klaipėdoj, bet ta pati Lietuva, o tu, eilinį kartą, bandai pasirodyt esantis aukščiau. Tau norisi mokėt kažkam už kaifą? Galbūt, bet suprask, kad tik tau vienam. Normaliai mąstančiam žmogui norisi, kad visai narkomanų nebūtų, o ne galvot, kaip jam sušaut, kad kažkur nesivaidentų. Vaikam yra pilna visokių freek show, nebūtina kažką galabyt ir paskui tampyt į parodas. Pats sakai legalizuot, bet kaip vaikus įtikint, kad to jiem nereikia??

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2011 06 03, 18:50 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Zuiki, bishki izhvelgiu aklo fanatizmo tavyje. Kas shiek tiek gadina viska.
Perskaitysiu, report'a, tuomet bus matyt. Bet kazhkaip optimistishkai nenusiteikes.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2011 06 03, 19:39 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Synthetice, tu jau ir taip moki už neveiksmingas metadono programas. Šveicarijos pavyzdys iš esmės sugriauna tavo subjektyvius argumentus.

[url]http://www.lrytas.lt/-12688209301267300320-čekijoje-narkotikų-vartotojai-džiaugiasi-nauju-liberaliu-įstatymu.htm[/url]
Va, kaip tvarkosi čekija.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2011 06 03, 20:56 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

belekas belekaip......

ka tu ivardini kaip "normalu zhmogu" nes tavo ivardintas normalus zhmogus, man skamba kaip paranojishkas savanaudis su siauru pasaulezhiuriu ir dar siauresniu zhiniu bagazhu apart keliu vienapusiu ishvadu, tavo mintis yra tushchia zhodzhiu kratalyne, be jokio konkretaus problemos sprendimo, ar bent noshirdzhios idejos ka toliau daryt. deka tokiu zhmoniu kaip tamsta, mes ir toliau uzhmerkiam akis ir nieko nedarom, nes juk galima viska sutvarkyt pakelus balsa! ane?? todel dar karta siulau nustot tirti mano psichologini portreta ir susikoncentruoti ant problemos sprendimo, arba bent jau dalintis mintim vertom demesio, apart to kad buti suierzintam mano kaip diskusijos dalyvio asmenybes.

to trezvas:
ka tu gali iszhvelgt ish keliu postu, ish kuriu su keliais tu pats sutikai???
neskubek ir jeigu netingi pasiskaityk linkus kuriu tu pats pareikalavai. ;)

Į viršų

StandartinėParašytas: 2011 06 03, 23:04 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Visi dalykai turi ir gerų, ir blogų dalykų. Teisybė ta, kad mokiniams pasakojama apie rūkymo, alkoholio žalą. Ar nuo to sumažėjo geriančių ir rūkančių? Labai nesvariai. Tokios prevencijos yra maža. Be to, tai vėlgi investicija (edukacija), taigi vis tiek pinigai prarandami. Tokie įteisinimai gali atnešti naudos, tačiau Lietuva nėra tam pasiruošusi. Lietuvoje laisvė vis dar suprantama kiek iškreiptai ir didelis jos kiekis kenkia. Ateityje pažiūrėsime, dabar tikrai ne. Mentalitetas neleidžia, per didelė rizika tiesiog, kad būtų atsisakoma. Trūksta pavyzdžių, kada liberalizmas pakenkia. Na, kai kurie vaikai neturi sąžinės ir ramiai spjauna savo tėvams į veidą. Jie mano, kad turi teises. Tačiau pamiršta, kad ir pareigos gimsta iš tos teisės.

Į viršų

StandartinėParašytas: 2011 06 04, 8:24 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Galvojau patylesiu, protingesnis pasirodysiu, bet ... :)

Ok, nebekovos pries narkotikus, kas tuomet uzsiims ju kontrole? Ta pati narkomafija pataps UABais, narko kioskeliais legaliais? Vis tiek viskas tures praeit pro Valstybes rankas ir akis.
Kas valdo tabako ir alkoholio kontrole? Ar del to, jog cigareciu kaina buvo mazesne, alus po 1Lt mes maziau rukeme ir gereme? Nuo pat mazu dienu tevai kale, darzelyje sake, mokykloj aiskino, per TV rode, plakatais mosavo, ant etikeciu uzrasinejo, kad rukymas zudo, kad alkoholio vartojimas kenkia tau ir aplinkiniams... Ir ka? Mazai svietimo apie zalingus iprocius, apie kenksmingas medziagas legaliai parduodamas parduotuvese? OK, mazai, bet tuomet ar suveiks tokia svietejiska veikla legalizavus narkotines medziagas? Nemanau. Alkoholis yra alkoholis, nikotinas yra nikotinas, bet narkotiniu medziagu rusiu ir poveikiu yra galybe. Tai kompleksas klausimu ir problemu, tarsi hydra, kurios tik viena is galvu yra kova su narkotikais.
Dauguma djsceneriu atsimena video youtube, kai UK atliko populiariasiu narkotiniu medziagu tyrima, sugraduodami jas pagal pavojinguma. Berods antroje vietoje atsidure nikotinas, o alkoholis visai netoli jo buvo? Nerukau 5 metus, bet sia minute su mielu noru uztraukciau duma (vel nukrypau lyriskai).

Niekine, labiau populistine peticija. Sis klausimas vertas perziurejimo, bet tikrai ne tokio. Diskusija issaukta, nes su tokia peticija daugiau nieko ir nepadarysi, nors aisku joje zadama pakeisti pasauli per 24val., veliau jau kalbama apie 72val... neesme.

Reikia kalbeti, diskutuoti, ieskoti sprendimu ir tikiu, kad sios peticijos tikslas buvo butent toks, o ne tai ka ji pati deklaruoja.

Į viršų

StandartinėParašytas: 2011 06 04, 10:52 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

kaip peticijoje ir rasoma, reik pradet kalbet apie reguliavima, bet dienos sviesoje, o tai reikstu, atsisukti i zmoniu problemas..
Vieni gi juju yra naturaliai gamtoje augantys, kiti susintetinti, treti dar kokie tais, specialiai sukurti, bukinti zmones, legalus ir nelegalus.
Nera kazkaip nesaliskos, issamios info oficialiose media priemonese, apie ta pacia marihuana, daugiausia ka gali paskaityt tai apie zala

Bet tai mes zinom kad kenkia ir kava cigaretes alus, o kitakart ir gaivieji gerimai : /

Kodel ignoruojami faktai, kad girti sudauzo zmonas, vaikus, gatveje masinas, numusa praeivius, policininkai girti daro avarijas, agresija, neapykanta, etc, etc, o apsirukiusius ant rankos pirstu gali tokius atvejus suskaiciuot???

O visas argumentas, kad tai prives iki heros, stoves tarciokas gatovas prie sulios ir ves is kelio tavo vaika..

as pasisakau uz blaivu gyvenima, bet i zmoniu problemas reik atsisukt ir kas jie tokie kad draustu??

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2011 06 04, 11:28 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Sunys loja, o karavanas vaziuoja. Nemaisykit legalizavimo ir medicininiu programu. Taip, sveicarijoje dalina heroino dozes tarciokams, nes kitaip jie atsidurtu gatveje, didetu nusikalstamumas ir tt, bet tai problemos neissprendzia, o tik padaro, kad problema dar nepablogetu. Dar vienas mitas yras tas, kad legalizavus didetu kokybe, kristu kaina ir dingtu seselis. Toje pacioje olandijoje yra labai didele juodoji rinka, nes ne visi nori moketi mokescius, o dar kiti gabenti kontrabanda i kitas salis. Kainos nenukristu, nes pasizekit kas darosi farmacijos pramoneje.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2011 06 04, 11:42 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Nu tai kainos niekur nekrenta, o uz kokybe galeum pareikalaut ataskaitos. Butu aiskiai parasyta kokios medziagos kiek %, kokios priemaisos, side efektai ir pan.. Galima butu tirti augalus, ju gydomasias savybes.
Neuztenka pinigu eini perki tada neaisku ka.
Narkomanus reikia gydyt, kaip ir visus kuriems reik pagalbos, bet ta pagalba turi buti atvira zmogui, prieinama ir kvalifikuota.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: