DUK  | Ieškoti
Forumas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Ploksteliu kolekcionavimas
StandartinėParašytas: 2011 03 30, 18:22 
Aktyvus
Aktyvus
Vartotojo avataras

Mechanic filma pasiziurejai ir nusprendei, kad ir tau to reikia? Dar nesupratau to sakinio apie isskirtines progas. Muzika reikia klausyti ir tam nereikia isskirtiniu progu, nebent po 50 metu planuoji is savo kolekcijos praturteti.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 2011 03 31, 0:23 
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Deluxaz rašė:
Mechanic filma pasiziurejai ir nusprendei, kad ir tau to reikia? Dar nesupratau to sakinio apie isskirtines progas. Muzika reikia klausyti ir tam nereikia isskirtiniu progu, nebent po 50 metu planuoji is savo kolekcijos praturteti.

Sio filmo dar nemaciau. Jeigu ne tu tai tikriausiai niekada nebuciau pasidomejessiuo filmu. Tiesa sakant maciau sio filmo reklama internete, bet tai ka maciau reklamoje manes nesugunde. Uzmeciau aki i trailer'i - nieko gero. Manau jog toki filma geriausia ziureti apsvaigus nuo alkoholio arba kai visiskai nera ka veikti. Man atrodo, jog filmas kiek panasus i marozu liaupsinamus filmus 'Adrenalinas', 'Transporteris' ir kitus panasaus pobudzio filmus, kuriuos kazkada teko paciam matyti. Nesu tokiu filmu megejas.
Sia minti puoseleju jau senai. vieni renka cigareciu pakelius, alaus etiketes ar alaus skardines. As noriu tureti ploksteliu kolekcija. Paemus toki plokstele i rankas jauti jog turi kazka tokio, skirtingai nei pilna nesiojama harda or dvd prikimsta muzikos, kuri laikai nudrebta po lova. Muzikos klausau kas dien, ryte - vakare. Vieni is namu neiseina be telefono, o ji pamirse grizta pasiimti. As i namus griztu kai pamirstu savo grotuva. Isskirtines progos... ploksteliu kolekcijos dar neturiu, bet issivaizduoju kaip butu smagu tai tureti. Tiesiog butu gera grizus po darbu i namus issidrebti ant grindu ir paklasusyti koki sena, gera, megiama kurini. Gal kiek netaktiskai apie isskirtines progas as... :j

Į viršų

StandartinėParašytas: 2011 03 31, 0:48 
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

[quote="manwithoutsoul"] [/quo

Jei ne sis video, tai pirmaja savo plokstele savo nesvariomis kanopomis buciau paemes betkaip, bet tik ne taip, kaip yra rekomenduojama siame video :j

Į viršų

StandartinėParašytas: 2011 03 31, 1:18 
Patyręs
Patyręs
Vartotojo avataras

Man tai atrodo kad tu nori pasirodyt kazkoks protingas rasydamas tiek daug meshlo ar wtf tu cia nori.. Zodziu nori rinkt ploksteles eik ir rink kam blemba cia visiem dabar pasakot kaip tu myli muzika ar xujo majo.. Man cia viskas skamba lygiai taip pat kaip kai ateina koks naujokas sukuria tema - Noriu tapt dj ir krc ten parasho kaip jis myli muzika (tam kad nepradetu scenieciai duhint tipo ale kam tau reikia) ir kad nori daryt kazka daugiau negu tik ja klausyt tipo but dj nors jam tas dj tik tam kad panu prishaudyt ar kietai atrodyt nes tipo taip dabar madinga o pagroja karta du ir viska meta..
Dar cia apie filmus kalbet pradejai tai wopshce kam tas atmazkes cia metyt atsipalaiduok blemba

Tu man kazkoks keistas zmogus... Cia tik mano nuomone jeigu izeidziau nesupyk

Į viršų

StandartinėParašytas: 2011 03 31, 9:02 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

the_end rašė:
Zinau tik tai kad su jomis yra reikalu kaip su mazais vaikais ir sunku ju gauti.

ploksteles neapsikakoja, neatpila. eini i puslapi, issirenki kokiu ploksteliu reik, sumoki pinigus ir lauki kol atsius. gali pradet ir is lietuviu supirkinet, daugelis turi ka pasiulyt. ciuju tema kaip ir baigta. :)

Į viršų

StandartinėParašytas: 2011 03 31, 9:16 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

reikėtų mažiau sudievinti tokius dalykus.

Į viršų

StandartinėParašytas: 2011 03 31, 12:01 
Patyręs
Patyręs
Vartotojo avataras

iškart prasideda pizdėlinimai :D

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2011 03 31, 12:47 
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

*Melis* rašė:
Man tai atrodo kad tu nori pasirodyt kazkoks protingas rasydamas tiek daug meshlo ar wtf tu cia nori.. Zodziu nori rinkt ploksteles eik ir rink kam blemba cia visiem dabar pasakot kaip tu myli muzika ar xujo majo.. Man cia viskas skamba lygiai taip pat kaip kai ateina koks naujokas sukuria tema - Noriu tapt dj ir krc ten parasho kaip jis myli muzika (tam kad nepradetu scenieciai duhint tipo ale kam tau reikia) ir kad nori daryt kazka daugiau negu tik ja klausyt tipo but dj nors jam tas dj tik tam kad panu prishaudyt ar kietai atrodyt nes tipo taip dabar madinga o pagroja karta du ir viska meta..
Dar cia apie filmus kalbet pradejai tai wopshce kam tas atmazkes cia metyt atsipalaiduok blemba

Tu man kazkoks keistas zmogus... Cia tik mano nuomone jeigu izeidziau nesupyk

Pyksti... Tikriausiai esi nepakantus keistuoliams. Siaip jau ne as apie filma pradejau :j as tik sukuriau tema nuoredamas pasidometi tuom kas mane domina. Visiems buvo velniop ka as parasiau. Vieni pakomentavo, kiti net nesivargino skaityti vien temos pavadinima pamatre. O va atsirado vienas labai piktas... :wink: ir izeide mane :D

Į viršų

StandartinėParašytas: 2011 03 31, 15:19 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Esmė paprasta, patinka ir nori? DARAI TAI KAS PATINKA IR NORI. Viskas, daugiau nėr apie ką ir kalbėti. Beje, tikrai šauni idėja ir linkiu sekmės ją įgyvendinat ir kuo greičiau pradėti :) V

Į viršų

StandartinėParašytas: 2011 03 31, 16:15 
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Dekui minties broliams uz issakytas mintis. manau jog pats laikas baigri sita diskusija, o dar ims ir vel kas mane izeis :)

Į viršų

StandartinėParašytas: 2011 03 31, 19:33 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

sekmes minties broli ;DDDDDD

Į viršų

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Eiti į Ankstesnis  1, 2