DUK  | Ieškoti
Forumas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Savivaldos rinkimai 2011
StandartinėParašytas: 2011 01 13, 23:18 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Pas mus ofise valkiojasi jau ne vienas bendradarbis su parašų rinkimo lapais. Tipo davai pasirašyk, kad mano dėdė/krikštatėvis/švogeris ir pan. galėtų rinkimuose dalyvaut. Sakau nei aš apie jį ką žinau, nei girdėjau, tai kodėl turėčiau pasirašyti? Pažiūri kaip į trenktą, tipo "ką, sunku"? Man nesunku, bet kodėl turėčiau ant belekokio šūdpopierio rašyti savo ID nr. vardą, pavardę ir t.t.? Biesina toks požiūris - "KĄ TAU SŪŪNKU?" Taip b l e t sunku. :)

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 2011 01 13, 23:48 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

kontūzytas bebras rašė:
Pas mus ofise valkiojasi jau ne vienas bendradarbis su parašų rinkimo lapais. Tipo davai pasirašyk, kad mano dėdė/krikštatėvis/švogeris ir pan. galėtų rinkimuose dalyvaut. Sakau nei aš apie jį ką žinau, nei girdėjau, tai kodėl turėčiau pasirašyti? Pažiūri kaip į trenktą, tipo "ką, sunku"? Man nesunku, bet kodėl turėčiau ant belekokio šūdpopierio rašyti savo ID nr. vardą, pavardę ir t.t.? Biesina toks požiūris - "KĄ TAU SŪŪNKU?" Taip b l e t sunku. :)
Paveikslėlis

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2011 01 13, 23:51 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

as tai ant tokio pasirasiau, bet zmogu gerai zinau ir tikiu. bet tai cia tie parasai tai dar 1/100 kelio buti isrinktam, tuo labiau siuos rinkimuos

Į viršų

StandartinėParašytas: 2011 01 14, 16:55 
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Jeigu dabar išrinks bent viena šou pasaulio atstova ar šeip toki žmogu kuris ir taip matos, kad nesugebes dirbti tokio darbo bei visiškai nesišaudo ka ten žmonės turi daryti, tai td jau rimtai tegul nebeverke tauta, kad ten žmonės vagys ir *KRIU*...

Į viršų

StandartinėParašytas: 2011 02 03, 11:53 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

cia pas viena kandidata portfolio perskaiciau

".... laisvalaikiu prižiūriu klinikų 2 vaikų skyriaus akvariumą....." :o

Į viršų

StandartinėParašytas: 2011 02 03, 12:04 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

graudu as usual

Paveikslėlis

arba: http://www.nepartiniai.lt
... Martynas Tyla! :) :

“Pavargau tylomis iš šalies stebėti, kaip įspūdingos pinigų sumos skiriamos nerealiems, Lietuvai nereikalingiems ir neprigyjantiems meno projektams, kuomet menas ir kultūra tampa neprieinami eiliniams gyventojams: mūsų vaikams, moksleiviams, senjorams, o savo gyvenimus menui ir kultūrai paaukoję žmonės skursta ir yra paliekami visuomenės užribyje.”

kažkaip nesuvedu šios tezės ir jo veiklos muzikoje

taip pat įdomu: http://www.alfa.lt/straipsnis/10517684/ ... 2-02_16-12

"Plakato paskirtis yra teikti informaciją apie įvykį, kviesti, įspėti, siūlyti... Vykstant savivaldybių rinkimų kampanijai, atgyja ir politinio plakato žanras. Šalia visiškai banalios propagandos esama ir visai netikėtų šio meno žanro atradimų."

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2011 02 10, 9:25 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

joa ,ir parkingu aplink bendrabucius pristatys,ir sniega iki asfalto nuskus ir stadionais miestus apstatys...zodziu kuo daugiau pelningu projektu reiks uzkurinet.tyla irg sventas zmogus yr :lol:

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2011 02 10, 19:06 
Aktyvus
Aktyvus
Vartotojo avataras

Gavau 2 žurnalus, vienas darbo partijos, kitas Pakso. Graudu tiesiog. Rašo apie kandidatus, kur jie gyvena, kiek vaikų turi ir pan. nesamones, visiškai nieko, kas padėtų apsispręst už ką balsuot.

Į viršų

StandartinėParašytas: 2011 02 10, 19:29 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Old School Runner rašė:
Gavau 2 žurnalus, vienas darbo partijos, kitas Pakso. Graudu tiesiog. Rašo apie kandidatus, kur jie gyvena, kiek vaikų turi ir pan. nesamones, visiškai nieko, kas padėtų apsispręst už ką balsuot.

nu jei tau žurnalai padės apsispręst, tai čia jau sunki stadija..

Į viršų

StandartinėParašytas: 2011 02 10, 19:36 
Aktyvus
Aktyvus
Vartotojo avataras

kontūzytas bebras rašė:
Old School Runner rašė:

nu jei tau žurnalai padės apsispręst, tai čia jau sunki stadija..

Ne tame esmė. Jau rašiau šitoj temoj, kad nebalsuosiu, be nieko neraukiu politikoj, o betkam atiduot balso irgi nesinori. Esmė ta, kad mažai info žmonėms pateikiama ir nesvarbu verta tikėt ja ar ne, bet man mažiausiai rūpi politikų šeima ir jų gyvenamosios vietos. Geriau parašytų ką yra gero nuveikę, kokios inecetyvos ir pan. svarbius dalykus. Tada bent kažkoks vaizdas susidarytų.

Į viršų

StandartinėParašytas: 2011 02 10, 19:44 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Kol šalyje maksimalus neskaidrumas ir aukščiausi Europoje korupcijos mąstai, tol nebalsuosiu už nieką, o seksiu A. Mamontovo pėdomis, savo pilietinę poziciją reiškiant biuletenio sugadinimu, taip parodydamas, kad nesutinku su dabartine sistema .
Sakysit, kad jei nebalsuosi - nieko nepakeisi. Deja, aš tos nuomonės, kad pas mus nesikeis niekas tol, kol žmonių sąmonėje bus gajus sovietinis mąstymas, pasireiškiantis kombinavimu. Nemanau, kad naujiems politiniams vėjams šį mąstymą išrauti. Tai dings palaipsniui tik keičiantis kartoms

Šie rinkimai man panašūs į skirtingų viešųjų ryšių kompanijų, kurių paslaugas perka partijos,konkursą. Vien ko verta Zuoko kampanija :D

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2011 02 10, 19:52 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Bet kokius pinigus partijos meta į agitaciją.. Buvau vienoj stambioj spaustuvėj, tai chebra skundžiasi, kad per naktis ten varo ir pabaigos nematyt. Vien peržvelgus kiek ir kokio dydžio banerių yra prikimšta belekur ir t.t. ir panašiai. O tos babkės juk kažkaip turi grįžt po to :wink:

Į viršų

StandartinėParašytas: 2011 02 10, 19:56 
Aktyvus
Aktyvus
Vartotojo avataras

Iššaudyt ir pakart visus vagis! Jei rimtai, esam pasyvūs per daug, o kalbam dar daugiau. Reik veiksmo imtis. Ir vėl aš savo :roll:

Į viršų

StandartinėParašytas: 2011 02 10, 22:10 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Nemokamas cirkas uz kiekvieno kampo, visi kazkuo bando prisiviliuot balsuotoja, o siaip tau jau pradejo tiesiog vemti verst, visos sios agitacijos, nebegaliu pernest visu siu ofisiniu rykliu, turbut didziausia mano pasirinkimo laisve yra teise nebalsuoti, kuria ir renkuosi !

Į viršų

StandartinėParašytas: 2011 02 10, 22:58 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Sho rašė:
Nemokamas cirkas uz kiekvieno kampo, visi kazkuo bando prisiviliuot balsuotoja, o siaip tau jau pradejo tiesiog vemti verst, visos sios agitacijos, nebegaliu pernest visu siu ofisiniu rykliu, turbut didziausia mano pasirinkimo laisve yra teise nebalsuoti, kuria ir renkuosi !

+ Respect

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 19 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: