DUK  | Ieškoti
Forumas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2009 09 02, 20:50 
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

laba's fm visada skambes musu ausyse 8)

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2009 09 02, 20:52 
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

raptor_jesus rašė:
laba's fm visada skambes musu ausyse 8)

na, su tokiom archeologinem iskasenom tikrai taip! :lol:

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010 05 12, 12:12 
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

Sveiki labistai,
nu va, beieškodamas internete siestos bajeriukų radau savo sukauptą Labas'o įrašų kolekciją ;]
Labai malonu, kad šiaip ne taip, neaišku kokiais būdais, visa kolekcija pasiekė tuos žmones kuriuos reikia ;] Pasirodo ne veltui nuėjo mano visiškai neaiškus paaugliškas įprotis įrašinėti muzoną iš radijo stoties... Nors tiesiog tada nebuvo kitų muzikos šaltinių... Ir dar pasiryžimas pasėdėt mėnesiuką ir viską suskaitmenizuot ;]
Žinoma gaila, kad prieš dešimt metų neturėjau kompo ir dar teko atsirinkinėt ką įrašinėt :D Turim tai ką turim...
Kadangi matau, kad ne visi linkai veikia, tai galit kreiptis pas mane el. paštu pbc.mailbox(eta)gmail.com. Beje viskas mėtosi DC++ sistemoje. Galiu perrašyti į kasetes iš originalo už tam tikrą mokestį :D

O jei rimtai tai negi aš buvau vienintelis kuris įrašinėjo?!!! ypač siestos rūgšteles? Taip pat kreipiuosi tiesiai į pačius Labistus ;]

Pagarbiai,
EJ ;]

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010 07 22, 23:03 
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

Noretusi ir man paklausyti siu irasu is tu laiku :) Tik atrodo kad nei vienas neveikia dabar, visos nuorodos jau pasibaigusios... kas nors gal galetu re-upload? :roll:

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: WANTED: LABAS FM ARCHYVAS
StandartinėParašytas: 2012 05 15, 18:02 
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Sveiki, gal dar yra zmoniu turinciu labas fm irasu, kadangi tos nurodytos nuorodos nebeveikia :( As su sia radija uzaugau ir puikus prisiminimai, taip butu smagu paklausyti irasu... gal atsiras koks zmogus :)

Į viršų

Pranešimo tema: Re:
StandartinėParašytas: 2012 05 27, 13:42 
Patyręs
Patyręs
Vartotojo avataras

Labas,

As irgi turiu keleta kaseciu su Labas FM irasais. Vienoj kasetej netgi finaline laida irasyta, po kurios praejus porai dienu Labas FM dazniu pradejo transliuoti Super FM (jei gerai pamenu). Del Siestos, nelabai suprantu apie kokia rugsti kalbama. Kiek pamenu, Siesta vesdavo Linas Adomaitis aka Adoms. Bent, kai klausiau tuo metu, jis grodavo 2 step garage ir RnB muzika.

Is tiesu, tuomet tai buvo vienintele radijo stotis Lietuvoje, kuri grodavo elektronine muzika non stop. Buvo aisku ir Alex party per M1, ir Klumpakojis bei X-Panteonas per dabar visiska slamsta grojancia A2.. Taciau tai buvo tik kelios laidos lyginant su Labas FM. Nors, perziurejus Labas FM grojarascius dabartinem akim, grodavo jie ir nemzai sh..o ir popso dienos metu. Buvo kazkas panasaus, kaip dabartinis Zip FM / Power Hit Radio misinys. Bet jie buvo pirmieji, kurie is esmes bande groti "neformata", del to dziaugiuosi, kad man teko garbe buti vienu is ju klausytoju :)

ejs rašė:
Sveiki labistai,
nu va, beieškodamas internete siestos bajeriukų radau savo sukauptą Labas'o įrašų kolekciją ;]
Labai malonu, kad šiaip ne taip, neaišku kokiais būdais, visa kolekcija pasiekė tuos žmones kuriuos reikia ;] Pasirodo ne veltui nuėjo mano visiškai neaiškus paaugliškas įprotis įrašinėti muzoną iš radijo stoties... Nors tiesiog tada nebuvo kitų muzikos šaltinių... Ir dar pasiryžimas pasėdėt mėnesiuką ir viską suskaitmenizuot ;]
Žinoma gaila, kad prieš dešimt metų neturėjau kompo ir dar teko atsirinkinėt ką įrašinėt :D Turim tai ką turim...
Kadangi matau, kad ne visi linkai veikia, tai galit kreiptis pas mane el. paštu pbc.mailbox(eta)gmail.com. Beje viskas mėtosi DC++ sistemoje. Galiu perrašyti į kasetes iš originalo už tam tikrą mokestį :D

O jei rimtai tai negi aš buvau vienintelis kuris įrašinėjo?!!! ypač siestos rūgšteles? Taip pat kreipiuosi tiesiai į pačius Labistus ;]

Pagarbiai,
EJ ;]

Į viršų

StandartinėParašytas: 2012 11 07, 0:49 
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

Sveiki. Tai visgi, gal kas nors zino ir galetu duoti info apie labas fm grotus kurinius?

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2012 11 21, 11:04 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

It's all gone :(

Į viršų

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3