DUK  | Ieškoti
Forumas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Tvarkingas Miestas
StandartinėParašytas: 2006 05 02, 16:41 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Vat kylo man toks klausimas... Ar siukslinat sdavo mieste??? Nu pvz einat rukoc cigarete, suruket, ir ka veliau??? As tai ismetu visus siuksles i siuksliu eezes o jai nera ju tai i kisene, nors bykus i kisene nededu...

Reikia gerbti savo miesta :)

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 05 02, 16:46 
Patyręs
Patyręs
Vartotojo avataras

Tiesa, darom djscene talka, varom vilneles valyt ar bent mano kiema :D ne siaip tai metu i siuksledeze jei randu, jei ne biko i kisene tai visdelto ir nekisu, bet cia ne vieta girtis koks tu geras :wink:

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 05 02, 17:02 
Patyręs
Patyręs
Vartotojo avataras

Ne per seniausiai uzsidegiau ideja nesiukslinti savo gimtajame mieste, bet tai gan sunkiai sekasi...del labai elementarios priezasties: NERA PAKANKAMAI SIUKSLINIU. Veina karta esu gal 20 min su tuscia alaus bonke per miesta ejes vien del to, kad neradau siukslines :?

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 05 02, 21:15 
Aktyvus
Aktyvus
Vartotojo avataras

_Martiss rašė:
Ne per seniausiai uzsidegiau ideja nesiukslinti savo gimtajame mieste, bet tai gan sunkiai sekasi...del labai elementarios priezasties: NERA PAKANKAMAI SIUKSLINIU. Veina karta esu gal 20 min su tuscia alaus bonke per miesta ejes vien del to, kad neradau siukslines :?

pritariu ;) man irgi tenka dažnai susidurti su šita problema...Dažnai suvalgęs šokoladinį batonėlį, nerandu, kur išmesti popierėlio...Na tai ką tenka mestelt ant žemės...Į kišenes nededu, nes po to užmirštu išmest ir vaikštau šiukšlių pilno kišenėm :D

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 05 03, 0:18 
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

_Martiss rašė:

Ot :lol: sugalvojai alaus bonkai siukslinyko ieskot :lol: taigi jaigu ja padesi ant zemes tai jau ne siukslinimas, o parama asocialiems asmenims kurie kaipmat nurinks ta bonke ir begs i pridavimo punkta :D Taip kad geriau rupintis, kad i aplinka nepatektu politileno ir kiti sinteatinai gamiani: maiseliai ir taip toliau :wink: vat va ju niekam nereik ir nesuyra taip geit kaip noretusi

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 05 03, 0:43 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

kai numeti cigarete i shiukshliadezhe ish jos po to pradeda lyst dumai :|, todel kartais numetu belekur ir viskas. tik aishku, jei oras dregnas tada i shiukshliadezhe ;)

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 05 03, 8:39 
Patyręs
Patyręs
Vartotojo avataras

Ev numeti ir paspjaudai :P

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 05 03, 8:39 
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

siusksles tai tik i siuksliadeze.nes kazkaip sazine neleidzia siuskslint .
o del cigareciu ... :oops: kaip pasitaiko.

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 05 03, 10:36 
Aktyvus
Aktyvus
Vartotojo avataras

Labai netgi protinga tema. Bet reikia but nuo mazens ipratintam mest siuksles ten, kur priklauso, nes suaugusiu nebeismokysi..
Be to, ne tik siuksles voliojasi. Kada galesim eit miestu, nebijodami ilipt i šunų paliekamas "gerybes"? :/ Cia juk irgi zmoniu tvarkingumo reikalas.

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 05 03, 11:25 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

O man patinka betvarke ir chaosas, todel visas siuksles, tokias kaip skarbonkes, alaus buteliai, kiauros kojines,kakai, vemalu maiseliai ir visokie sh... metu i gatve, o i siuksliu dezes degancias cigaretes sviedziu tik tada, kai siuksledzes buna pilnos lengvai uzsiliepsnojanciu dalyku. Muhahaha. 8)

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 05 03, 11:31 
Aktyvus
Aktyvus
Vartotojo avataras

Arski :D
Man irgi prie sirdies chaosas, bet tik mano teritorijoj (namie normalios tvarkos beveik nebuna).
O miestas yra miestas. Savo miesta as myliu. 8)

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 05 03, 19:27 
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

o sunim tikrai nera vietos kakot :lol:
savo irgi vedzioju po langais.po krumelius prie namu.. negrazu - bet ka daryt. ner kur vedziot.

verkciau.jei gyvenciau pirmam aukste, ir man po balkonu siktu sunys.nes vasaros metu.kai langai atidaryti - net nebandau isivaizduot, koks "kvapas" eina. :?

del sunu - tai tikrai problema. O visai nenoreciau ekskrementus i maiseli rinkt :roll:

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 05 03, 19:52 
Aktyvus
Aktyvus
Vartotojo avataras

gera tema :lol:
stengiuosi nesiukslint, bet kartais naturaliai stengdamasis nesiukshlinti, ja deramai kur nors numetu/imetu kur ji sunkiau matosi ar labiau dera, tai gaunasi ilgiau siukshlinasi :roll: sorry :oops: :lol:
o alaus butelis - nesiukhle, ji visada pakels, greiciausiai koks B.O.M.Z. jai nesudauzysi.
baisiausia siukshlinti gamtoje. nesiukshlinkite ten, nes miesta bent isvalys viesiusius darbus atliekantys ar uz mokeschiu moketoju pinigus dirbantys, taip kad dar ir darbo vietu sumazintumem, kartais nenumesdami kokio popierelio :wink:

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 05 03, 21:30 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Arski rašė:
O man patinka betvarke ir chaosas, todel visas siuksles, tokias kaip skarbonkes, alaus buteliai, kiauros kojines,kakai, vemalu maiseliai ir visokie sh... metu i gatve, o i siuksliu dezes degancias cigaretes sviedziu tik tada, kai siuksledzes buna pilnos lengvai uzsiliepsnojanciu dalyku. Muhahaha. 8)

hahahah:))) o as pilu nuotekas pro langa buto 8) :)))
stengiuos nesiukslint,tik kad kazkaip buna pilna jovalo po 5adienio, bo marozai bardaka daro:>

Į viršų

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: