DUK  | Ieškoti
Forumas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Eiti į Ankstesnis  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010 12 12, 13:38 
Patyręs
Patyręs
Vartotojo avataras

Tranzai, kokias tu knygas skaitai? man įodmu pasidarė :D

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010 12 12, 14:59 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

siuo metu noreciau skaityti daugiau grozines literaturos, taciau laiko tam neturiu, arba bent jau issigalvoju neturinti :) va pvz jau gera pusmeti nesugebu pabaigt skaityt marquezo 100 metu vienatves, nors idomu ir skaityti liko nedaug

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010 12 12, 15:10 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Deepholic rašė:
Tranzai, kokias tu knygas skaitai? man įodmu pasidarė :D

cia JI , gal dar labiau susidomesi :)

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010 12 17, 22:04 
Aktyvus
Aktyvus
Vartotojo avataras

Tranzenator rašė:
siandien buvau pasimatyme. veliau parsivedziau ji namo. darem makaronus su grybais. makaronu buvo daug ir makaronai buvo skanus. zandai buvo taukuoti, o pilvas po truputi putesi. visuomet laikiausi nuostatos, jog gerai pavalgiusi nesimylesiu su jokiu vyru, moterim ar agurku, bet sis kartas buvo kitoks, sis kartas buvo ypatingas. begrudant viena is daugelio makaronu i burna musu akys susitiko. as pajauciau, kaip palengva istruksta mano kelniu saga. jis isgirdes ta lemtinga trakstelejima mane puole, parsiverte ant virtuves stalo, nuplese visus drabuzius ir burna isisiurbe i mano klitoriu. tuo metu, mano isange maloniai glamonejo spageciai su grybais. kaip viskas baigesi, gal geriau nepasakosiu. po visko jis tik minejo, kad tai buvo skaniausia vakariene sia savaite. juolab, kad keciupo netruko. naturalaus.

gal netyčia jo vardas Jaunius..?

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010 12 17, 22:05 
Aktyvus
Aktyvus
Vartotojo avataras

Tranzenator rašė:
siandien buvau pasimatyme. veliau parsivedziau ji namo. darem makaronus su grybais. makaronu buvo daug ir makaronai buvo skanus. zandai buvo taukuoti, o pilvas po truputi putesi. visuomet laikiausi nuostatos, jog gerai pavalgiusi nesimylesiu su jokiu vyru, moterim ar agurku, bet sis kartas buvo kitoks, sis kartas buvo ypatingas. begrudant viena is daugelio makaronu i burna musu akys susitiko. as pajauciau, kaip palengva istruksta mano kelniu saga. jis isgirdes ta lemtinga trakstelejima mane puole, parsiverte ant virtuves stalo, nuplese visus drabuzius ir burna isisiurbe i mano klitoriu. tuo metu, mano isange maloniai glamonejo spageciai su grybais. kaip viskas baigesi, gal geriau nepasakosiu. po visko jis tik minejo, kad tai buvo skaniausia vakariene sia savaite. juolab, kad keciupo netruko. naturalaus.

gal netyčia jo vardas Jaunius..?

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010 12 17, 22:37 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

o pavardė Gediminas?

Į viršų

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Eiti į Ankstesnis  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: