DUK  | Ieškoti
Forumas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008 02 19, 9:27 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Raima V. rašė:
tipo apgaut, kad usa sedi? nu nemanau kad jie tokie durni ;]

o Jūs pabandykit su kokiu USA proxiu, gal padės :)

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas Siųsti laišką  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008 02 19, 10:20 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

tiek dar ishmanau

negi nekiltu itarimo, kad iprastai europieciai tavo vartotojai masiskai taptu amerikonais, ir net bevizio rezhimo neivedus? ;]]]]

anyway! ne apie tai as cia norejau pakalbet

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008 02 19, 10:58 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

o apie ka?

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008 02 19, 11:09 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

siaip - kodel pabrango, ar shtatuose kaina liko 2 baksai o cia 2 eurai, ka sau mano bytportas ir panasiai :))) general stuff. gaila neidomu niekam.
sukciaut jei ir noreciau tai ne forume tai aiskinciaus.
whatever, nebeteskim diskusijos apie nieka, einu pas australus ta tema pakalbet

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008 02 19, 12:00 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

Gustaitis rašė:
macola rašė:
Ta as ir norejau isgirst, dekui! :roll:

beje bytporto 320kbps mp3 vieni is geriausiu. as kartas nuo kartu paziurineju spektrogramas. greiciausiai jie spaudzia su fraunhoferio originaliu kodeku paciais geriausiais nustatymais, praktiskai be jokiu cutoff frequency filtru ir t.t.

as irgi praktishkai visada spektogramas pasitikrinu, nes buna visko ir su tais 320. pvz kur promo yra pas bytporta, tai kokybe siaip prastesne uz mokamus, o Kompakt mp3 irgi geri, taip pat is net-labeliu unfoundsound ir miniscule gerai daro, o va miga megsta chalturos pavaryt. ;)

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008 02 19, 13:45 
Patyręs
Patyręs
Vartotojo avataras

Raima V. rašė:
siaip - kodel pabrango, ar shtatuose kaina liko 2 baksai o cia 2 eurai, ka sau mano bytportas ir panasiai :))) general stuff. gaila neidomu niekam.
sukciaut jei ir noreciau tai ne forume tai aiskinciaus.
whatever, nebeteskim diskusijos apie nieka, einu pas australus ta tema pakalbet

USA liko tie patys doleriai,ir ash manau,kad jai jau padare kainas eurais,tai turejo kazkaip suderint pagal dolerio ir euro santyki,o dabar amerikoi gabalas 4.8lt o cia 7.00lt.Taigi labai didelis skirtumas.Pffffff,ir dar cia sukciavimas?Lengvas pagudravimas ir tiek...

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008 02 19, 15:07 
Patyręs
Patyręs
Vartotojo avataras

Padariau užklausimą Beatport'ui kodėl taip yra. Žiūrėsim ką parašys, per 24-48 valandaas turi atsakyti.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008 02 19, 15:11 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

stai ka australiuksciams atsake ;]]]]]]

nothing has changed ha

Customer 02/12/2008 07:24 AM
Why are you now charging in euros instead of US dollars? This constitutes a 47% price increase out of nowhere.

Response (Anna Lai) 02/12/2008 10:14 AM
Hallo,
nothing changed.
The location, hence the currency, are automatically detected by the system.
This means that if you are getting charged in the wrong currency this has something to do with the information the system is getting from your connection.
You might want to contact your ISP (internet provider) to clarify the situation.
Greetings
Anna

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008 02 19, 18:07 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

man irgi baksais chargina. viskas ok lyg ir

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008 02 19, 23:58 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

nieko sau. lygtai visiems turejo buti aisku ir be pagalbos sauksmo :/
lievas atmazas, contact your isp, huh -- va cia tai tikrai jau nieko funny.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008 02 20, 14:01 
Patyręs
Patyręs
Vartotojo avataras

beatportas tufta paskutiniu metu, daro savo update'us ir man jau 2-a karta neveikia mano kortele. nieko negaliu pirkti. naudoju NORD LB virtualia korta.

pernai customer service dar sugebejo atrasyti - kad jiem viskas gerai ir kad as pabandyciau suvest duomenys is naujo. atlikus tai nieko nepasikeite. toliau sulaukiau draugo patarimo is kito emailo susikurt nauja account'a su ta pacia korta - suveike! bet po sekanciu BP update'o kakozdel ir ana neveikia. dabar visi email'ai i customer service lieka be reply...... is principo neinu i beatporta .

o metu web-shop'as man nuo sio momento yra DJDOWNLOAD.COM nieko nera geriau uz ju nauja Track preview player'i kuris parodo viso gabalo spektrograma ir gali uzdeti i bet kuria vieta taip vadinamoji adata ir isitikinti kad tas standartinis 2min cut'as nera tik "vienintele gera" vieta tame gabale. :arrow:

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008 02 20, 14:12 
Aktyvus
Aktyvus
Vartotojo avataras

as irgi pamazu imu atsisakyt beatporto. galbut ne tik del to kad 1 trackas kainuoja 2,5EU(negaila), gal net ne del to, kad dazniausiai pirkimas is ten buna ITIN komplikuotas(galima pasistengt del to verto daikto), o del to kad kuo toliau tuo didesniu meslu ten viskas uzversta, nzn kodel bet kuo toliau tuo maziau randu kazka verta demesio ten... pritariu manchini, djdownload tikrai geras reikalas, dar paskutiniu metu pamegau trackitdown :!:

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008 02 20, 14:28 
Patyręs
Patyręs
Vartotojo avataras

Tai kad tam DjDownload pasirinkimas labai menkas.Kiek atsimenu tai ten rasdavau tik gero drumo,daugiau nieko...

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008 02 20, 21:00 
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

pasirinkimas gal ir mazesnis nei beatport'e, bet tikrai pakankamas ir man asmeniskai is mano megemo stiliaus, net nzn kuriuos gabalus pasirinkt, nes vos nekastrecias man patinkantis, o saskaitoi milijonai nesivarto, kad visus nupirkt. O beatport'as pagaliau i prota atejo, po ilgu kovu ir ikiriu laisku jiems, pagaliau litus grazino, bet net neatsiprase, abidna :?

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008 02 24, 18:42 
Patyręs
Patyręs
Vartotojo avataras

Va ką Beatport man atsakė dėl kainos pakitimų pasikeitus valiutai:

Cituoti:
Hi,
You have raised the question as to why our products are priced differently in each territory. We have invested a lot of our time and effort to come up with a reasonable pricing schedule by territory, with a simple goal of pricing our music fairly, and with an underlying logic of being neither the highest nor the lowest priced content in the market. Like Apple, Adidas, or Toyota for that matter, we price our products at a level that is competitive for that market and that reflects the quality and usability of our service. There is no one single price that is globally applied. We do, however, consistently share our revenue from any territory with our labels and producers; after all, we are in the business of providing great content to our users at a reasonable price and returning revenue to our producers for their talent.

Thank you for bringing your concern to our attention. We think it’s vital to keep these channels of communication open with our customers. Please let us know if you have any additional questions that you would like us to address,

Kind Regards,

Clayton

mano klausimas buvo toks:
Cituoti:
Hello,

why did you change the currency from USD to Euros without making a notice and without exchanging according to conversion rates? In this case the prices grew up by 33% or so!
This isn't fair!
I hope you will add a converter to your system as soon as possible.

Thank you.

Donatas Zvirblis

Kiek leidžia mano anglų kalbos žinios, paaiškinimas buvo tiesiog eilinis papilstymas iš tuščio į kiaurą...

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 35 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: