DUK  | Ieškoti
Forumas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Eiti į Ankstesnis  1 ... 127, 128, 129, 130, 131  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Sianakt sapnavau
StandartinėParašytas: 2011 10 24, 12:45 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Po šeštadieninės pjankės šianakt pabudau 5ta ryto šaltu prakaitu išmuštas, širdis daužosi,adrenalinas siautėja. Galvoju - vsio,bus db kaip Lubiui

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2011 10 24, 13:03 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

tai čia ne sapnas :)

buvo ir man taip, ir pasivyniojęs prieškambaryjke buvau, atsičiuchinau po poros minučių.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas Siųsti laišką  

StandartinėParašytas: 2011 10 25, 20:08 
Aktyvus
Aktyvus
Vartotojo avataras

Space Rocker rašė:
o jum nebuna, kad uzmiegat ant rankos padeje galva, o poto prabundi nakti ir ranka nutirpus ? ble uzp.isa

Man taip su kojom buna atsijungia ne is nieko gali dauzyt nereguoja,po kokiu geru 10 min atsigauna,bet toks jausmas kad skraidai,o ne vaikstai:|

Į viršų

StandartinėParašytas: 2011 12 10, 12:56 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

sapnavau kad nutrenkaiu žmones su mašina, nors pats nevairuoju. gal kas žinot ką tai galėtų reikšti? :lol: nelabai intike randu reikšmę būtent tokio reikalo.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2011 12 12, 20:58 
Aktyvus
Aktyvus
Vartotojo avataras

ziauriausia buna kai miegi ne savo namuose ir sapnuoji kokius sudus o pabudes nesupranti kur esi.

Į viršų

StandartinėParašytas: 2011 12 12, 21:12 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

Chester rašė:
ziauriausia buna kai miegi ne savo namuose ir sapnuoji kokius sudus o pabudes nesupranti kur esi.

haha +1 :D man ir siaip buna jei gerai uztusini ir poto pas kanors isimeti, dar jei smingi netyciom tai poto atsikeli ir kokia minute bandai suvokt kur esi :lol:

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2011 12 12, 21:36 
Aktyvus
Aktyvus
Vartotojo avataras

Tony Jungle rašė:
Chester rašė:

haha +1 :D man ir siaip buna jei gerai uztusini ir poto pas kanors isimeti, dar jei smingi netyciom tai poto atsikeli ir kokia minute bandai suvokt kur esi :lol:

sudiniausia buvo sia vasara kai vos is drauges namu nepabegau sitaip

Į viršų

StandartinėParašytas: 2011 12 18, 8:09 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Fhew, ka tik pabudau is tikru tikriausio kosmaro!

Pagrindine jo mintis ikvepta vakare ziureto filmo The Thing. Na tik nereikia manyti,jog esu toks lepsis kas issigandau ciuptuvuotu padaru ir dabar sapnuoju kosmarus. Esme gludi siek tiek gyliau - tai tapatybes praradimo baime, turbut viena esminiskiausiu baimiu uzkoduotu musu pasamoneje.
Bet tai tik pagrindine mintis bei priezastis kuri si kosmara sukele. Jo turinys, gi buvo isgeneruotas jau visos mano sukauptos patirties, daugiausiai, turbut, mano megiamu ir visai aktualiu siame kontekste Lovecrafto siaubo istoriju.
Labai gaila, bet kazkokiu turinio detaliu nebeprisimenu = matyt jos tokios baisios, kad smegenys jas negriztamai uzblokavo. Arba viskas zymiai paprasciau - jug atsibude po sapno labai daznai ji uzmirstame. Siaip ar taip labiausiai mane sukrete netgi ne pats turinys ar koncepcija, o grafinis apipavidalinimas. Ne ne, ne ciuptuvuoti padarai. Labiausiai mane sukrete.. zmones. Tik tais ju elgesyje buvo tiek nezmonisku bruozu, kad net dabar prisiminus nupurto. Reikalas ne tame, kad ju veiksmai buvo nekoordinuoti arba kokiuose akivaizdziuose fiziologiniuose pokyciuose. Ju veiksmai buvo tiesiog uzglitchinti. Nesugalvoju kaip geriau tai pavadinti. Mazdaug, kai darant koki veiksma, nepaisant laiko suvokimo, karts nuo karto prasiverzdavo is praeities ar ateities ar is vis kokio kito matmens kuno padetis, veido israiska, budingi kokiam nors visiskai kitam veiksmui. Visa tai nesusiliedavo i viena visuma, o tie nenaturalus bruozai tiesiog glitchindavo naturalius - vos milisekundei, bet labai daznai ir gana ivairus, nors kai kurie desningai kartojosi. Ko gero skamba idiotiskai, bet patikekit - tuomet tai atrode taip kraupiai, tarsi tai priestarautu visai zmogaus ir apskritai musu gamtinio suvokimo prigimciai! Ir isivaizduokite, koki siauba turejau patirti, kai pamaciau kaip toks padaras su chirurginiais instrumentais kapstosi smegenyse. Mano, zinoma, smegenyse.

Atsibudes, akimirka net pamaniau kad jau nebesu pats savimi :D Reikejo kazkur uzsirasyt, kad vel uzmigus neuzmirsciau sito sapno, tai parasiau cia, manau visai tinkama vieta.
Na o pats faktas, kad ji susapnavau mane be galo nudziugino! Vadinasi dar sugebu kazka idomaus sapnuoti, o ne visokius beprasmius mindfuckus, kuriu, nesant psichoanalitikui, net neverta meginti narpliot. :mrgreen:

Į viršų

StandartinėParašytas: 2012 01 03, 16:30 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

Sapnavau sapna is serijos kur atsikeles dar pora minuciu nesuvoki ar sapnavai ar cia realybe :D Sapnavau labai baisu sapna, kad vienai draugei vaika uzstaciau, nu nafik streso buvo sapne :lol:

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2012 01 03, 18:08 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

daug sexo ir melodramu....

Į viršų

StandartinėParašytas: 2012 02 02, 23:40 
Dalyvis
Dalyvis
Vartotojo avataras

Chester rašė:

Ziauru kaj miegi su pana ir sapnuoji jog su zmona miegi, o pabudes nesupranti, vedes ar ne :lol:

Į viršų

StandartinėParašytas: 2012 02 05, 22:22 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

pirmą kartą įstikinau, jog sapnai turi reikšmę. Preitą sav. sapnavau, kad iškrito dantis, žiauriai ryškus sapnas buvo. Ryte sapnininke ant bajerio pačekinau reikšmę. "prarasite turtą". galvoju, kur gi ne.. Sekančią naktį iš kiemo nukniso mašiną

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2012 02 06, 0:11 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

RoBizZ rašė:
daug sexo ir melodramu....

kaip man tokie patinka! As tai siaip kiekviena nakti ka nors sapnuoju ir sapnuoju DAUG, tikrai daug. Viena sapnas jau koki sesta karta aplanke, kad as esu smelio pilies valdovas ir ginu ja nuo prieshuuu!!! : D

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2012 02 15, 14:12 
Veteranas
Veteranas
Vartotojo avataras

Valentino dienos proga sapnavau, kad moteris kitą susirado, bet pagooglinus pasirodo geras ženklas

Į viršų

StandartinėParašytas: 2012 03 13, 9:14 
Legenda
Legenda
Vartotojo avataras

omg prisapnavau... nuo orgijos su veik visom pažįstamom mergom iki kelionės į naujją zelandiją, kur man įteikė unesco geros valios ambasadoriaus titulą ir turėjau skubiai tvarkytis dokumentus į jav, nes ten vyko kažkoks svarbus kongresas.

Į viršų

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Eiti į Ankstesnis  1 ... 127, 128, 129, 130, 131  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: